Pete Dunn nie będzie bronił mistrzostwa UK, Były zawodnik WWE w Impact Wrestling ( Możliwe spoilery ), Kolejny zawodnik MMA wypowiada się o Lesnarze, Rocznica Kevina Owensa w WWE

» Pete Dunne miał bronić mistrzoswa WWE United Kingdom na gali PROGRESS, lecz ostaniej nocy podczas walki na Battle Club Pro event Dunne zaliczył rozcięcie na głowie, co zakończyło się szyciem ( założono 11 szwów ). Właściciel federacji PROGRESS Jim Swallan potwierdził, że Pete nie został dopuszczony przez lekarzy do walki na ich galach w USA, lecz jedynie się na nich pojawi. Narazie nie ma żadnego zastępstwa dla tej walki. Poniżej wideo pokazujące rozcięcie głowy Peta Dunna z gali Battle Club Pro event:

» Wygląda na to, że była gwiazda WWE John Morrison wkrótce zadebiutuje w federacji GFW Impact Wrestling. Morrison miał pojawić się na imprezie StocktonCon 2017, która odbywa się w Stockon Arenie w Kalifornii. Jednak jego obecność została zaprzeczona przez organizatorów imprezy, co przekazali za pomocą twittera:

Bardzo przykro nam ogłosić, że z powodu zaakceptowania kontraktu z GFW Impact Wrestling, @TheRealMorrison nie może pojawić się na StocktonCon 2017.

» Były zawodnik UFC Matt Mirione podczas Pat McAfee Show  wypowiedział się na temat jego chęci do walki z Brockiem Lesnarem :

„Zniszczyłbym go. Nikt tego nie zaprzeczy. On nigdy by ze mną nie zawalczył. Nigdy.  Zawalczy z Jonem Jonesem, bo myśli że może z nim wygrać. Nigdy ze mną by nie zawalczył. Prosiłem o walkę z Lesnarem od momentu wejścia do Ultimate Fightera. Jeśli myślisz że ten gościu to atleta to jesteś debilem. On jest jedynie gigantycznym ciałem.”*

*- pominięto lub złagodzono wulgaryzmy :).

» Kevin Owens przypomniał, że dzisiaj minęły 3 lata od kiedy podpisał kontrakt z WWE. Sam Kevin stwierdził, że była to świetna decyzja dla obu stron. W trakcie tych trzech lat Owens wygrał:     Pas NXT, Pas WWE Universal, Pas Interkontynentalny (2 razy), oraz Pas United States (3 razy). Gratulujemy i życzymy wielu przyszłych sukcesów!.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o