Paul Heyman – The Undertaker powróci na WrestleManii, Batista o chęci powrotu do WWE, Coach na temat występu Rondy Rousey na WM34

» Paul Heyman udzielił wywiadu dla Barstool Sports, w którym wypowiedział się na temat powrotu The Undertakera na WrestleManii 34:

”Myślę, że zwycięstwo Brocka Lesnara oraz Romana Reignsa w żadnym stopniu nie umniejszają powrotu The Undertakera, ponieważ przez wiele lat był niepokonany na największej gali roku. Sposób w jaki Roman Reigns pokonał The Undertakera był niesamowity, ale wierzę w to, że pojawi się na dzisiejszym show, gdzie zmierzy się z Johnem Ceną”.

» Dave Batista pojawił się w podcaście The RCWR Show, w którym wypowiedział się na temat bycia częścią Evolution w WWE:

”Cóż, to był czas, kiedy wszyscy trzymaliśmy pasy mistrzowskie. To był strzał w dziesiątkę. Historia dotycząca stworzenia frakcji, w której znajdują się najlepsi wrestlerzy była niesamowita. To był moment, w którym Randy Orton został wypromowany. Świetne chwile i fajnie byłoby ponownie pojawić się w WWE oraz spotkać z dobrymi znajomymi”.

» Jonathan Coachman w rozmowie dla TMZ Sports wypowiedział się na temat debiutu ringowego, Rondy Rousey na dzisiejszej WrestleManii:

”Było bardzo wiele różnych reakcji na pojawienie się Rondy Rousey w WWE. Niektóre były naprawdę pozytywne, a niektóre negatywne. Myślę, że Ronda jest częścią nowej historii, która się właśnie tworzy na Monday Night RAW. Jest na samym szczycie, jej debiut będzie miał miejsce na WrestleManii, a presja? Jest prawdziwa, ale wierzę, że sobie z nią poradzi”.