Paul Heyman opowiada o wyzwaniu UFC dla Brocka Lesnara, AJ Styles obecny na SmackDown Live, Reakcja gwiazd na informację o powrocie Daniela Bryana

» Paul Heyman w rozmowie dla TMZ Sports wyjawił, że w tym tygodniu zawodnik UFC Francis Ngannou chce zmierzyć się z WWE Universal Championem Brockiem Lesnarem. Paul zastanawia się także nad tym, dlaczego The Beast jest największą atrakcją finansową w sporcie jeśli chodzi o UFC i WWE. Na zakończenie powiedział, że jeśli ktoś chce walczyć z jego klientem to skończy tak jak Roman Reigns w poniedziałkowy wieczór na Monday Night RAW:

» WWE Champion AJ Styles pojawił się na backstage’u podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live. Jak się okazało był on częścią starcia z udziałem Shinsuke Nakamury i Ruseva – tak twierdzi PWInsider.com. W zeszłym tygodniu, mistrz nabawił się kontuzji, a w poniedziałek pomyślnie przeszedł wszystkie badania medyczne.

» W dniu wczorajszym federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że Daniel Bryan otrzymał zielone światło na powrót do wrestlingu. Wciąż nie wiadomo, czy Daniel będzie pełnił funkcję Generalnego Managera SmackDown Live oraz jakie plany mają oficjele względem jego występu na WrestleManii 34.