Paul Heyman miał wielkie plany wobec Authors Of Pain, Gwiazdy WWE chcą pieniądze za zrezygnowanie ze Twitcha i Cameo, Śmierć byłego zawodnika WCW

» Jak wcześniej informowaliśmy, WWE zwolniło AOP, ale prawdopodobnie nie wydarzyłoby się to, gdyby Paul Heyman nadal był dyrektorem wykonawczym RAW. Federacja nie zamierzała łączyć tag-teamu z Sethem Rollinsem, lecz szukali dla nich innej alternatywy. W Wrestling Observer Radio zauważono, że Paul Heyman chciał „uczynić ich swoimi Road Warriors”, podobnie jak Triple H. Było to oczywiste po tym, jak Triple H umieścił Authors Of Pain z Paulem Elleringiem w NXT. Wielce prawdopodobnym jest to, że zwolnienie AOP było sprawką Bruce Pricharda, ale decydujący głos miał oczywiście The Chairman. Zwolnienie AOP było wielkim szokiem za kulisami. Nikt tego nie przewidział, ponieważ wielu spodziewało się, że w końcu powrócą do telewizji WWE.

» WWE przekazało swoim gwiazdom, że nie mogą już współpracować z niezależnymi stronami internetowymi. Nie zostało to dobrze przyjęte, ale federacja się wybroniła. Porównali swój biznes do Disneya i Warner Bros, ponieważ muszą chronić swoją własność intelektualną, w tym prawdziwe nazwiska wrestlerów. Paige zmieniła swój nickname na Twitchu, aby kontynuować użytkowanie platformy. To może nie wystarczyć, ponieważ WWE wciąż może mieć zastrzeżenia. Nie jest sama, ponieważ wiele supergwiazd zmieniło swoje nickname na serwisach. Fightful rozmawiał z kilkoma wrestlerami na temat tej sytuacji i powiedział, że WWE jest „bardzo mgliste” i nie wiedzą, czy powstrzymają Superstars przed streamowaniem. Pomimo nakazów firmy, aby zaprzestać wszelkiej działalności do 2 października, mówi się, że ci, z którymi rozmawiali, nie planują rezygnacji. Jeśli zrezygnują, chcą otrzymać rekompensatę za utracony dochód.

Jak dotąd, opierając się na wrestlerach, z którymi rozmawialiśmy, nikt nie planuje zaprzestania użytkowania Cameo lub streamingu. Dwóch szczególnie zauważyło, że jeśli WWE tego chce, będą potrzebować renegocjacji umów, aby zrekompensować ograniczenia i zmiany.

» Przykro nam informować o śmierci Johna Rikera, lepiej znanego fanom WCW jako Ralphus. Jako kierowca ciężarówki w WCW, był połączony z Chrisem Jericho na ekranie jako jego ochroniarz. Po przejściu Jericho do WWE, Ralphus został połączony z Normanem Smileyem. Jego postać komediowa była kochana przez fanów WCW podczas jego pracy z federacją. O śmierci byłego wrestlera poinformował Chris Jericho w swoim Saturday Night Special. Przyczyna śmierci nie została ujawniona. W 2018 roku Jericho wysłał e-mail do Ralphusa i mówił o tej korespondencji.

Wysłałem mu e-mail: „Hej Ralphus, to ja, Jericho. Jak się masz? Czy chcesz wystąpić w moim podcastcie i połączyć się ponownie?”. Odesłał do mnie e-mailem i zapytał: „Czy to prawdziwy Chris Jericho?” Odpowiedziałem: „Tak stary, to mój numer, wyślij mi SMS-a lub zadzwoń ”. Nigdy nie doczekałem się odpowiedzi. Ralphus dał mi dużą szansę.