Paul Ellering porównuje AOP z Road Warriors, Mickie James pozytywnie zakończyła badania, Anthony Anzaldo odnośnie śmierci swojej podopiecznej, Kolejne przygotowania Johna Ceny do powrotu

» Legendarny manager Paul Ellering udzielił wywiadu dla WWE.com, w którym wypowiedział się na temat Road Warriors oraz The Authors of Pain:

”Obie drużyny mają zupełnie inny styl. Hawk, to człowiek, którego motto brzmiał – Czy mogę przyjmować ciosy? The Road Warriors byli warchołami oraz wojownikami. Natomiast Razar ma za sobą przeszłość w MMA – występował w Bellator. Natomiast Akam jest byłym wrestlerem olimpijskim. Wierzę, że równowaga oraz wytrzymałość doprowadzą The Authors of Pain do poziomu Hawka i Animala”.

» Portal F4WOnline.com donosi, że Mickie James pojawiła się wczoraj w Pittsburghu w celu ukończenia badań zdrowotnych bez, których nie mogła by podpisać kontraktu z WWE. Mickie będzie występowała na SmackDown Live.

» W zeszłym tygodniu podaliśmy informację dotyczącą powodu śmierci byłej wrestlerki WWE Joanie Laurer, która zmarła w wyniku przedawkowania mieszaniny narkotyków oraz alkoholu. Były manager Chyny, Anthony Anzaldo postanowił wypowiedzieć się na ten temat:

”W ostatnim czasie Chyba była pod ogromnym napięciem. Była kimś więcej niż normalny człowiek, ponieważ rozmawiała i widziała demony. Co kilka dni kontaktowałem się z nią by wiedzieć jak przebiega jej rehabilitacja, ale na próżno”.

» Poniżej przedstawiamy kolejny materiał wideo promujący pojawienia się Johna Ceny na live evencie w Madison Square Garden, który odbędzie się 26 grudnia: