Pasy Women’s Tag Team wprowadzone na Evolution, Sienna opowiada o pracy w WWE, Tye Dillinger vs Shinsuke Nakamura na SmackDown?

» Generalny Manager SmackDown Live Paige opublikowała tajemniczy wpis odnoszący się do wprowadzenia zmian, które pozwolą na rozwinięcie dywizji kobiecej w świecie wrestlingu. Przez to pojawiły się plotku sugerujące o wprowadzeniu Women’s Tag Team Championship podczas specjalnej gali PPV Evolution, która odbędzie się 28 października:

» Sienna (Allysin Kay) udzieliła wywiadu dla Women’s Wrestling Weekly, w którym wypowiedziała się na temat pracy dla WWE:

”Bardzo podobał mi się czas spędzony w WWE i mówię to całkowicie szczerze. W pewnym sensie, nie było to, czego się spodziewałam, ponieważ miałam okazję słyszeć wiele strasznych historii. Przybyłam do WWE i zdałam sobie sprawę, że znam prawie wszystkich tam obecnych i niemalże z każdym w przeszłości miałam do czynienia. Spotkałam się z nimi podczas mojego tryoutu, albo walczyłam z nimi na scenie niezależnej. Mam bardzo dobre stosunki z trenerami Performance Center”.

» WWE Superstar Tye Dillinger zamieścił wpis na Twitterze dotyczący obecnego WWE United States Championa Shinsuke Nakamury, przez co już w najbliższy wtorek możemy otrzymać konfrontację z udziałem tej dwójki: