Panel dyskusyjny przed WWE Payback, Premiera kreskówki „Camp WWE”, Shane McMahon dodany do czołówki Superstars, Ankieta na WWE.com, Nowe gwiazdy w TNA

» WWE potwierdziło, że w panelu dyskusyjnym przed galą Payback zasiądą Renee Young, Booker T, Corey Graves i Byron Saxton. Podczas Kick-Off Show odbędzie się także pojedynek o pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych pomiędzy Kalisto, a Rybackiem. Tuż po emisji Payback, miejsce będzie miał 1. odcinek nowego filmu animowanego dla dorosłych – „Camp WWE”. Zarówno PPV jak i Camp WWE będzie można obejrzeć na WWE Flash – PL.

» Co warto odnotować – Shane McMahon został dodany do czołówki WWE Superstars. Czyżby miało to oznaczać, że zostaje z WWE na dłużej? Jak myślicie?

» Tymczasem na oficjalnej stronie internetowej WWE widnieje nowa ankieta, której pytanie brzmi: „Czy Luke Gallows i Karl Anderson zainterweniują w walkę wieczoru gali Payback?”. Jak na razie, 80% fanów zagłosowało, że tak właśnie będzie, pozostali wybrali zaś opcję: „Nie, oni nie zepsują szansy AJ Stylesa, gdyż AJ udowodni sam, że może pokonać Romana Reignsa”.

» Na początku tego miesiąca, Kofi Kingston opuścił trasę WWE po Europie, aby towarzyszyć swojej żonie, która była w ciąży. Dziś możemy już oznajmić, że Kofi doczekał się już swojego drugiego dziecka. Gratulujemy! 🙂

» TNA poinformowało, że przedłużyło swój kontrakt z Robbie E. Zawodnik ten związany jest z federacją od 2010 roku.

» Oprócz przedłużenia umowy z Robbie, TNA zakontraktowało także dwie nowe gwiazdy. Są to Caleb Konley znany z występów w EVOLVE oraz Sienna, która zasili dywizję Knockout’s.

» Na koniec tego newspacka, filmik promujący majową walkę Justina Joy’a z Shadowem, która odbędzie się na gali MZW Beatdown w Głuchołazach: