Paige wspiera kontuzjowaną Rosemary, Jak wygląda przyszłość Enzo Amore?, Odpowiedź Setha Rollinsa na wyzwanie The Usos, Sami Callihan o incydencie na gali AAA

» W dniu wczorajszym informowaliśmy o kontuzji zawodniczki Global Force Wrestling Rosemary, która to musiała zmagać się z wielkim bólem po tym jak Lucha Underground Star, Sexy Star wykonała jej dźwignię przy czym mocno przesadziła, a po całym starciu przeprosiła swoją rywalkę. Była Divas champion WWE Paige w taki sposób wypowiedziała się na temat tej sytuacji:

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że głównym powodem heatu ze strony osób pracujących w federacji WWE w kierunku Enzo Amore jest fakt iż zawodnik zbytnio rządzi się na zapleczu, a także nie zważa na to co mówi. Na obecną chwilę nie wiadomo jaka przyszłość czeka tego zawodnika jednak istnieje sporo spekulacji, że wkrótce rozstanie się on z największą federacją na świecie.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o wyzwaniu jakie rzucili The Usos obecnym mistrzom tag teamowym RAW Sethowi Rollinsowi i Deanowi Ambrose’owi na co zareagował pierwszy z mistrzów w następujący sposób:

» Były WWE Superstar Sami Callihan wypowiedział się na temat incydentu z udziałem Sexy Star oraz Rosemary:

”Jestem oburzony przez to co się stało z Rosemary na gali AAA. Nasze pokolenie musi się łączyć ze sobą, a nie uprzykrzać sobie życie. Trzeba zakończyć czasy prześladowania, gniewu oraz zguby w sporcie jakim jest wrestling. Możemy być pokoleniem, które wprowadzi pewne zmiany! Stańmy na straży praw człowieka. Jestem oburzony tym co zobaczyłem! THIS NEEDS TO END NOW”.