PAC zawalczy w swojej rodzinnej miejscowości, Babatunde vs Lars Sullivan, Film dokumentalny poświęcony pamięci Owena Harta, Undisputed Era o wymarzonych rywalach na WrestleManię

» 5 stycznia 2019 roku PAC (znany także jako Neville) wystąpi na gali Defiant Wrestling organizowanej w jego rodzinnym mieście, Newcastle. Będzie to dla niego pierwszy występ w tej miejscowości od czasu pobytu w WWE. Dodatkowo PAC został już także zabookowany na kolejny event w Newcastle, który odbędzie się 16 lutego, ponieważ począwszy od nowego roku, Defiant będzie organizował gale o nazwie „Loaded” w Newcastle co pięć tygodni.

» Na wczorajszym live evencie NXT w Cocoa, Babatunde odpowiedział na wyzwanie Larsa Sullivana. Polak przegrał starcie, jednak zaprezentował się z dobrej strony i wielu fanów obecnych na miejscu była podekscytowana tym pojedynkiem.

» Obecnie trwają prace nad filmem dokumentalnym poświęconym pamięci Owena Harta. Produkcja realizowana jest przez angielskie Breakneck Films i wyjść ma w roku 2019. Ostatnio za pośrednictwem Twittera umieścili oni prośbę do The Undertakera i The Rocka, aby wzięli udział w tym filmie, gdyż doskonale znali Owena i mieliby okazję wypowiedzieć się o tym wspaniałym zawodniku.

» W rozmowie z Samem Robertsem, grupa The Undisputed Era odpowiedziała m.in. na pytanie kto byłby ich wymarzonym przeciwnikiem na WrestleManię (każdego z osobna). Oto jak odpowiedzieli:

Fish: „Dajcie mi Vince’a McMahona. Idę prosto na szczyt, nie będę się patyczkował.”

O’Reily: „Daniel Bryan. Nic szalonego, prosty match.”

Cole: „Teraz kiedy wrócił, Shawn Michaels.”

Strong: „On (O’Reily) wybrał mój pick, ale myślę, że mógłbym to zrobić z AJ Stylesem.”

Cole: „To byłaby wspaniała karta WrestleManii.”

Strong: „A potem możemy zrobić Eight Man Tag Team, drużyna Vince’a vs my.”

Jak widzicie takie pojedynki? Chcielibyście je zobaczyć na największej ze scen? Według Was są możliwe do zrealizowania? Piszcie w komentarzach! 😉