Osoby z WWE zakażone koronawirusem – “Tribute To The Undertaker” podczas najbliższego SmackDown

Ten tydzień nie jest najlepszym dla WWE. Ponoć wielu pracowników, w tym wrestlerów, otrzymało pozytywny wynik na COVID-19. Do osób, które na pewno mają koronawirusa zaliczają się chociażby Renee Young, Adam Pearce i Kayla Braxton, która zaraziła się niestety po raz drugi.

W związku z tym, wstrzymane są na razie tapingi gal. To oznacza duży kłopot dla federacji, która musi mimo wszystko utrzymać swoje zobowiązania wobec kontraktów telewizyjnych.

Ogłoszono już, że najbliższe SmackDown będzie wydaniem specjalnym, w hołdzie dla The Undertakera. Odcinek zatytułowany “Tribute To The Undertaker” zostanie wyemitowany kilka dni po zakończeniu serii “The Last Ride” na WWE Network. Jak poinformowało WWE, pokazany zostanie m.in. Boneyard Match z tegorocznej WrestleManii, w którym udział wzięli AJ Styles i właśnie Undertaker.

Po tym jak, “Deadman” ogłosił światu, że czas pożegnać się z ringiem, wiele osób ze świata wrestlingu i sportu udostępniło na swoich mediach społecznościowych zdjęcie Takera z napisem “Thank You”. Niewykluczone, że podczas najbliższego, specjalnego odcinka SmackDown zobaczymy także wypowiedzi gwiazd WWE odnośnie Undertakera.