Oglądalność SmackDown, Paige i CM Punk żartobliwie o ich występie na Royal Rumble, Brock Lesnar trzeci raz z rzędu na RAW, Tables Match z udziałem Romana Reignsa

» Piątkowe WWE SmackDown na FOX uzyskało oglądalność 2.497 miliona widzów. Jest to wzrost o 3.5% w porównaniu z zeszłym odcinkiem, kiedy to niebieską tygodniówkę obejrzało 2.413 miliona widzów.

» Paige za pośrednictwem Twittera postanowiła zażartować sobie z ostatnich spekulacji na temat jej powrotu i napisała ironicznego tweeta o jej udziale w Royal Rumble Matchu:

„Wracam na Royal Rumble. Wejdę z numerem drugim do mężczyzn i zabiorę tego bisha (red. łagodniejsza wersja wyrazu ‚bitch’) do suplex city, a następnie wygram ?”

CM Punk postanowił jej odpowiedzieć, również ironicznie wstawiając popularnego gifa z dwoma Spider-Manami:

» Na następne RAW, będące zarazem ostatnim wydaniem czerwonego show przed Royal Rumble PPV, zapowiedziany został występ Brocka Lesnara. Dla Bestii będzie to już trzecie RAW z rzędu, co nie zdarza się zbyt często… 😉

» Na kolejne Friday Night SmackDown, WWE zapowiedziało z kolei Tables Match pomiędzy Romanem Reignsem a Robertem Roodem, który powrócił podczas ostatniego odcinka po 30-dniowym zawieszeniu. Ponadto zobaczymy również powrót Johna Morrisona, który zmierzy się z reprezentantem The New Day, Big E’m.