Obszerny wywiad z Romanem Reignsem - Nowe informacje w sprawie sytuacji z WWE

Oglądalność SmackDown, Luke Gallows i Karl Anderson podpisali już kontrakty z Impact Wrestling?, Nowy tatuaż Romana Reignsa, Informacja odnośnie NXT Great American Bash

» Piątkowy odcinek Friday Night SmackDown oddający hołd Undertakerowi obejrzało na FOX średnio 2.174 miliona widzów. Jest to trochę większa widownia niż ostatnio, gdy niebieską tygodniówkę WWE obejrzało 2.072 miliona widzów. Przypomnijmy, że walką wieczoru piątkowego SmackDown było starcie Jeffa Hardy’ego z Kingiem Corbinem.

» Gary Cassidy ze Sportskeeda, który wcześniej informował, że umowa Impact Wrestling z Lukiem Gallowsem i Karlem Andersonem jest blisko sfinalizowania, dzisiaj poinformował, że kontrakty zostały już podpisane. Panowie, którzy w WWE reprezentowali The Club pojawią się w Impact w lipcu, najprawdopodobniej już na Slammiversary. Jak informowaliśmy wcześniej, kontrakty te pozwalają występować Gallowsowi i Andersonowi także w New Japan Pro Wrestling. Mówi się także o tym, że ich nowy podcast “TalkNShopAMania” trafi na platformę IMPACT Plus.

» Roman Reigns pochwalił się na Instagramie swoim nowym tatuażem na plecach. Jak on wygląda? Możecie zobaczyć poniżej:

» Jak wiemy, w najbliższą środę na USA Network odbędzie się transmisja specjalnego wydania NXT: The Great American Bash. WWE ogłosiło w poniedziałek, że program będzie zawierał ograniczone reklamy, co w praktyce oznacza, że będzie ich po prostu mniej. Z pewnością jest to nieciekawa informacja dla AEW, które w tym samym czasie organizuje Fyter Fest z emisją na TNT i również liczy na wysoką oglądalność. W pierwszej części Great American Bash zobaczymy m.in. Strap Match pomiędzy Roderickiem Strongiem a Dexterem Lumisem oraz Non Title Match: Io Shirai vs Sasha Banks. Na Fyter Fest odbędzie się z kolei walka o pas TNT pomiędzy Codym a Jakem Hagerem oraz starcie o pasy mistrzowskie AEW Tag Team: Kenny Omega & Hangman Page (c) vs Best Friends.