Oglądalność premierowego odcinka SmackDown na FOX, Nowy program AEW, The Undertaker wyjaśnia dlaczego nie było go na SmackDown

» Premierowy odcinek WWE SmackDown na FOX okazał się dużym sukcesem. Przed telewizorami oglądało go 3,869 miliona widzów. To aż o 84% więcej względem poprzedniego tygodnia. Dla porównania, premiera nowego sezonu RAW osiągnęła wynik 2,571 miliona widzów.

» Cody Rhodes oraz All Elite Wrestling zapowiedzieli start nowego programu „AEW Dark”, który będzie dostępny do obejrzenia we wtorki na YouTube. Dzięki niemu, fani będą mogli obejrzeć wszystkie Dark Matche, które odbywają się przy okazji tygodniówek Dynamite. Gospodarzem programu został Tony Schiavone.

Zapytany na Twitterze Matt Jackson o to, czy wyniki z Dark Matchy będą liczyły się do bilansu zwycięstw i przegranych, odpowiedział: „Tak”.

» Wracając do premiery SmackDown na FOX, zapowiedzianych na nie zostało wiele gwiazd i legend. Wśród nich był m.in. The Undertaker, który finalnie na show się nie zjawił. Przyczynę swojej nieobecności wytłumaczył na Instagramie pisząc: „Powiedziano mi, że nie jestem potrzebny„.