Oglądalność NXT na USA Network, AEW podało nazwę swojej tygodniówki, Show AEW będzie trwało trzy godziny

» Oglądalność ostatniego odcinka WWE NXT na USA Network wyniosła 1.179 milionów. W porównaniu z RAW i SmackDown wygląda to tak:
– RAW: 2.272 milionów
– SmackDown: 2.064 milionów

Oczywiście brana pod uwagę jest tylko pierwsza godzina programu – druga była emitowana na WWE Network.

» Od 2 października NXT będzie rywalizowało o oglądalność z tygodniówką AEW na TNT. Dzisiaj federacja oficjalnie podała do wiadomości, że nazwą ich cotygodniowego programu będzie “Dynamite”. Potwierdziły się zatem spekulacje, które pojawiały się już kilka miesięcy temu, a w zasadzie przy samym starcie AEW.

» A, skoro mowa o tygodniówce AEW, Cody Rhodes w rozmowie z IGN zdradził ciekawą informację. Mianowicie jak się okazuje, co tydzień będą nagrywali również trzecią godzinę ich show (tygodniówka na AEW zaplanowana jest na dwie godziny). Trzecia ma być transmitowana za pośrednictwem B/R Live. Decyzja ta spowodowana jest tym, że TNT chce aby gwiazdy występujące na Dynamite wymieniały się co tydzień. All Elite Wrestling chce jednak, aby ich gwiazdy podtrzymywały stały kontakt z publicznością, zatem B/R Live jest właściwym rozwiązaniem.

“Prawdopodobnie będzie można oglądać transmisje w B/R Live. Mamy wiele zasobów i chcemy, aby ludzie mogli związać się z ich ulubionymi wrestlerami. Postaramy się, aby wszyscy byli zajęci.”

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ciekawa wiadomość.