Oficjalny profil WWE na GIPHY, Niewyprzedane SummerSlam, Reklama z udziałem gwiazd WWE, Oglądalność Destination X, Jim Cornette o swoim pobycie w GFW, The Undertaker w Nowym Jorku?

» Z okazji weekendu SummerSlam, WWE utworzyło swój własny oficjalny profil w serwisie GIPHY. Jest to największa platforma gifów, jeśli zatem jesteście ciekawi jakie gify umieściło na nim WWE odsyłamy do TEGO LINKU.

» Skoro zaś mowa o SummerSlam to jak się okazuje, gala nie została jeszcze wyprzedana i wciąż w sprzedaży znajduje się ok. 1000 biletów.

» Poniżej możecie obejrzeć reklamę sklepu Smyths Toys z gwiazdami WWE – Becky Lynch, Sami Zaynem i AJ Stylesem:

» Ostatni specjalny odcinek GFW Impact pod nazwą Destination X oglądało na żywo przed ekranami telewizorów 320 000 widzów. Jest to wysoki awans bo aż o 15,5 % względem ostatniego tygodnia, kiedy to Impact obejrzało 277 000 osób. Tym samym jest to jeden z najwyższych wyników w tym roku.

» Jim Cornette zaś w jednym wywiadów zdradził, że nie jest członkiem rosteru Global Force Wrestling i nie podpisał z federacją żadnego kontraktu. Oznacza to, że jego występy w telewizji nie będą tak regularne jak chociażby Bruce’a Pricharda.

» Wracając jeszcze do SummerSlam, to Internet obległo zdjęcie na którym widać The Undertakera znajdującego się w samolocie z Teksasu do Nowego Jorku. Niestety nikt nie jest w stanie określić, czy zdjęcie jest prawdziwe, czy też fałszywe.

Jeśli jednak Undertaker rzeczywiście znajduje się już w Nowym Jorku, w jakim charakterze on się tam pojawił? Piszcie w komentarzach!