Oficjalne oświadczenia WWE i Hulka Hogana, Nowa gwiazda NXT?, Ric Flair w Tough Enough?, Bully Ray pożegnał się z TNA?, Jeff Jarrett na Impact Wrestling, Zdjęcia z przygotowań GFW Amped i wiele więcej!

* Na początek wyniki z wczorajszego live eventu NXT, który odbywał się w Ft. Pierce. Podczas niego spore wrażenie zrobił na wszystkich nowy adept w Performance Center – Radomir Petkovic:

Singles Match
Mojo Rawley def. Axel Tischer

Po walce na ring przyszedł adept – Radomir Petkovic, który pobił Mojo Rawleya.

Singles Match
Elias Samson def. Levis Valenzuela

Singles Match
Bull Dempsey def. Preston Cunningham

Tag Team Match
Jessie & Bayley def. Lina Fanene & Dana Brooke. The team of Dana and Lina was very impressive

Noah Keokoa przyszedł na ring w nowym hawajskim gimmicku, jednak został zniszczony przez Radomira.

Następnie pojawił się Tyler Breeze, który oznajmił, że Radomir pracuje dla niego.

Singles Match
Tyler Breeze def. Uhaa Nation

Eight Man Tag Team Match
The Vaudevillians, Mike Rallis & Steve Cutler def. The Mechanics, Blake & Murphy in a fun eight-man match

Singles Match
Tye Dillinger def. Marcus Louis

NXT Championship Match
Finn Balor def. Solomon Crowe

* Jak już wiemy, z WWE rozstał się Hulk Hogan, natomiast chwilę po tym ogłoszeniu, federacja wydała oficjalne oświadczenie:

WWE rozwiązało kontrakt z Terrym Bollea (aka Hulk Hogan). WWE zobowiązuje się do doceniania osób z różnych środowisk o czym świadczy różnorodność naszych pracowników, wykonawców i fanów na całym świecie.

* Sam Hogan również wydał oświadczenie, w którym przeprosił za swoje rasistowskie komentarze, które zostały ujawnione przez RadarOnline.com i The National Enquirer:

Osiem lat temu użyłem obraźliwego języka podczas rozmowy. To było dla mnie nie do przyjęcia, że użyłem tego obraźliwego języka. Nie ma na to żadnego usprawiedliwienia. Przepraszam za to, że to zrobiłem. Bardzo mocno wierzę, że każdy człowiek na świecie jest ważny i nie powinien być traktowany inaczej ze względu na rasę, płeć, orientację, przekonania religijne lub coś inne. Jestem rozczarowany sobą i tym, że użyłem języka, który jest obraźliwy i niezgodny z moimi przekonaniami.

* Hulkster był sędzią w Tough Enough, jednak z wiadomym przyczyn, rola ta została mu odebrana. Pogłoski mówią, że Hulkstera zastąpi inny WWE Hall of Famer – Ric Flair.

* Bardzo prawdopodobne, że na SummerSlam, które odbywa się 23 sierpnia zobaczymy walkę Dolpha Zigglera z Rusevem.

* Niezależny wrestler Bandido Jr już wkrótce rozpocznie pracę w WWE, lecz prawdopodobnie jako sędzia. Bandido starał się o WWE w lutym, a jego występy na scenie niezależnej kończą się w sierpniu, także już we wrześniu będzie mógł on spokojnie trenować w Performance Center.

* Na Tough Enough po spotkaniach między innymi z Sethem Rollinsem i Kingiem Barrettem, doszło w tym tygodniu do spotkania z Szwajcarskim Królem Swingu, Cesaro.

* Była diva WWE – Torrie Wilson obchodzi dziś swoje 40 urodziny. Wszystkiego Najlepszego! 😉

* Kurt Angle wypowiadał się ostatnio na temat swojego wymarzonego przeciwnika:

Epickie walki w przyszłości? Pierwszy na myśl przychodzi mi Daniel Bryan. On jest jak odrodzony Shawn Michaels. Chciałbym przed zakończeniem mojej kariery stanąć z człowiekiem, który zdobył ponad miliony serc ludzi na całym świecie. (…) Daj mi 30 minut z Danielem Bryanem, a ja dam wam walkę stulecia.

* CM Punk potwierdził, że w UFC będzie używał swojego pseudonimu tak jak w WWE. Punk mówił też o sytuacji w jakiej znalazła się jego żona AJ Lee. Mówił, że nie mógł uwierzyć kiedy AJ opuściła WWE. Jest jednak pewny, że kiedy tylko poczuje się zdolna by powrócić, fani powitają ją z wielką radością.

* Poniżej zapowiedź gali TripleMania XIII na której to dojdzie m.in. do wyczekiwanej przez wszystkich walki pomiędzy Rey’em Mysterio, a Myztezizem (oryginalnym Sin Carą):

* Jak donosi PWInsider, Bully Ray, który niedawno powrócił do TNA jako generalny manager, już pożegnał się z tą federacją! Tag team partner Devona nie pojawił się na najnowszych tapingach Impact Wrestling pomimo tego, że mieszka w okolicach Orlando. Podobno Ray nie był zadowolony z obecnego stanu rzeczy.

* Jak wiemy po ostatnim odcinku Impact Wrestling, kolejnym TNA Hall of Famerem został były gwiazdor WWE, współzałożyciel TNA, a także GFW – Jeff Jarrett. Już za tydzień wyemitowany zostanie odcinek, w którym ponownie będziemy mieli okazję zobaczyć Jarretta w ringu Total Nonstop Action.

* W następnym odcinku Impact Wrestling zobaczymy także powracającego Jeffa Hardy’ego.

* Natomiast co do Jeffa Jarretta, to już dzisiaj odbędzie się pierwszy taping TV jego nowej federacji – Global Force Wrestling. Kartę walk i ogólne szanse GFW na zaistnienie przedstawialiśmy Wam wczoraj w specjalnej zapowiedzi wspomnianych tapingów. Dziś pojawiły się natomiast pierwsze zdjęcia z przygotowań, oto one:

 

Autorzy newsów: Dominik Gryzełko i Patryk Dereszyński