Odejście Deana Ambrose’a z WWE – Work czy Prawda?, Alexa Bliss dementuje plotki o kolejnym urazie, Moose rywalem Tye’a Dillingera na Indy

» W ostatnim czasie tematem numer 1 jest odejście Deana Ambrose’a z WWE po WrestleManii 35. WWE wysłało oświadczenie, w którym poinformowało, że Dean nie zamierza przedłużyć swojego kontraktu z firmą:

„Jesteśmy wdzięczni i doceniamy wszystko, co Dean zrobił dla fanów oraz całego WWE. Życzymy mu wszystkiego dobrego i mamy nadzieje, że pewnego dnia Dean zdecyduje się na powrót do WWE”.

W tym tygodniu Bryan Alvarez z Wrestling Observer Live stwierdził, że ktoś z osób przebywających na zapleczu WWE wyjawił, iż Dean nie zamierza rozstać się z WWE i być może jest to część jakiegoś większego storyline’u.

Niespodziewanie na poniedziałkowym Monday Night RAW komentatorzy wspomnieli o odejściu Deana z WWE, na co Renee Young zareagowała w następujący sposób:

„Dean przechodzi na bardziej ekologiczne pastwisko”.

» W ostatnim czasie do ringu WWE powróciła Alexa Bliss, ale wygląda na to, że zmaga się ona z kolejnymi problemami. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, iż wrestlerka zmaga się z kolejną kontuzją, ale nie wiadomo jak bardzo jest ona poważna. Warto przypomnieć, że w 2018 roku Alexa zdobyła walizkę Money in the Bank, jest dwukrotną SmackDown Women’s Champion oraz trzykrotną RAW Women’s Champion. Wrestlerka za pośrednictwem Twittera zaprzeczyła doniesieniom odnośnie kontuzji, kiedy jeden z fanów wspomniał o „swojej bogini”.

» Były WWE Superstar Tye Dillinger poinformował, że swój pierwszy pojedynek po odejściu z federacji World Wrestling Entertainment stoczy 14 czerwca w Cocoa dla Atomic Revolutionary Wrestling. Jego przeciwnikiem będzie Impact Wrestling Star Moose. Warto przypomnieć, że w zeszłym miesiącu Tye poinformował za pośrednictwem portali społecznościowych, iż poprosił oficjeli WWE o zwolnienie, po tym jak nie było dla niego miejsca na SmackDown w Nowym Orleanie.