Obecność gwiazd na Money in the Bank?, Ogłoszenie Romana Reignsa, Znani komentatorzy Slammiversary XV

» Portal The Wrestling Observer informuje o tym, że podczas niedzielnej gali WWE PPV Money in the Bank może dojść do jakiegoś segmentu z udziałem legendy bądź WWE Hall of Famerów. Wśród wymienianych nazwisk są takie gwiazdy jak: Bob Orton, Ric Flair, Greg Gagne, Larry Henning, Gerald Brisco, Ted DiBiase, Rocky Johnson, a także Baron Von Raschke. Na obecną chwilę nie znamy szczegółów segmentu z udziałem wymienionych gwiazd jednak ma on dotyczyć pojedynku z udziałem Randy’ego Ortona oraz Jindera Mahala o pas WWE.

» WWE Monday Night RAW Superstar Roman Reigns za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym poinformował wszystkich o przyszłotygodniowym ogłoszeniu, które na pewno nie spodoba się fanom wrestlingu przy czym zaznaczył, że nikt nie może przegapić tego wydarzenia.

» Federacja Impact Wrestling ogłosiła, że podczas gali Slammiversary XV w loży komentatorskiej pojawią się Don West oraz Robert Flores, ponieważ Josh Matthews i Jeremy Borash wezmą udział w starciu tag teamowym i nie są w stanie pełnić dwóch funkcji jednocześnie.