Obecność AJ Stylesa na backstage’u RAW, Wiemy kto wprowadzi The Dudley Boyz do HOF, Triple H o powrocie WrestleManii 35 na MetLife Stadium

» Portal PWInsider.com twierdzi, że WWE Champion AJ Styles jest obecny na backstage’u WWE Monday Night RAW w Dallas, ponieważ aktualnie przechodzi testy/badania medyczne, po których będzie wiadomo więcej na temat stanu zdrowia ‚Fenomenalnego’ wrestlera, który z urazem zmaga się od zeszłego piątku.

» Christian oraz WWE Hall of Famer Edge wprowadzą The Dudley Boyz do WWE Hall of Fame podczas weekendu z WrestleManią w Nowym Orleanie. The Dudley Boyz potwierdzili taką informację w najnowszym odcinku Busted Open Radio:

Istnieje także spore prawdopodobieństwo, że dojdzie do konfrontacji z udziałem The Dudley Boyz oraz The Hardy Boyz o czym zrobiło się głośno na Twitterze.

» Podczas piątkowej konferencji prasowej organizowanej przez federację World Wrestling Entertainment dowiedzieliśmy się, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w MetLife Stadium. WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera opublikował post odnoszący się powrotu do ‚domu’: