O Danielu Bryanie znów głośno, Kontuzja Johna Ceny, Hulk Hogan w sądzie, Frekwencja GFW Amped, Spoilery z tapingów Impact Wrestling i wiele więcej!

* Jak dowiedzieliśmy się niedawno, Daniel Bryan zapowiedział na następny czwartek premierę swojej książki: “YES! My Improbable Journey to the Main Event of WrestleMania”.

* Jak poinformowało nas WWE, John Cena przeszedł operację spowodowaną złamaniem nosa na poniedziałkowym RAW.  Przez to został usunięty z wszystkich live eventów z tego tygodnia oraz również nie zobaczymy go na następnym RAW.

Nos Ceny był na tyle poważnie uszkodzony że lekarze mieli spory problem z nastawieniem go.

* John Cena był też powodem, dla którego Nikki Bella ominęła pojedynek z Becky Lynch w trakcie wtorkowego SmackDown. Diva wspierała Cenę, który przechodził operację złamanego nosa.

* The Prime Time Players, aktualni mistrzowie WWE Tag Team, wzięli udział w wyzwaniu Tough Enough.

W  nagrywanym wczoraj  programie wraz z zawodnikami wystąpili członkowie jednostki straży pożarnej hrabstwa Orange na Florydzie.

Show zostanie wyemitowane w Stanach Zjednoczonych oraz w innych krajach w serwisie YouTube już w najbliższy wtorek.

* Hulk Hogan pojawił się dziś w sądzie by obwinić The Nation Enquirer i RadarOnline za zrujnowanie jego kariery. Adwokat Hulkstera powiedział do sędziego: “Jego kariera jest skończona – został wyrzucony z WWE.”

Adwokaci Hogana oznajmili także, iż chcą udowodnić, że Gawker był bezpośrednio zaangażowany w to, tym samym go oskarżając. Dodatkowo, prawnicy Hogana chcą wymusić badanie komputerów Gawkera.

* Mamy już pierwszą informację na temat frekwencji GFW Amped. Na tapingach został nagrany 5-godzinny materiał telewizyjny, a na trybunach Orleans Areny zasiadło ok. 3 000 widzów.

* Czas na kilka informacji z ostatnich tapingów TNA Impact Wrestling. Są to już ostatnie newsy w tym newspacku, a więc ci, którzy nie chcą psuć sobie zabawy, spokojnie mogą zamknąć stronę… bądź dodać komentarz 😉

Przede wszystkim najistotniejszą wiadomością jest to, że na Impactach zobaczymy zawodników z rosteru GFW. Mało tego… dojdzie do inwazji GFW na TNA! Walką kończącą cały ten storyline będzie Lethal Lockdown Match o władzę nad federacją Dixie Carter pomiędzy zawodnikami GFW, a TNA. Walkę wygra drużyna Total Nonstop Action.

Na Impactach broniony będzie także pas King of the Mountain Championship (który nie jest już w posiadaniu Jeffa Jarretta) w normalnych walkach 1 vs 1. Ciekawostką jest, że nowym KOTM Championem zostanie PJ Black, znany fanom jako Justin Gabriel z WWE.

Sam Jeff Jarrett zostanie generalnym managerem Impact Wrestling, jednak prawdopodobnie tylko na jeden wieczór. Jeff Hardy natomiast zostanie asystentem Ethana Cartera III (oczywiście nie z jego własnej woli) i będzie musiał robić to co każe mu EC3.

* Poniżej zaś walki mistrzowskie jakie zobaczymy na TNA Bound for Glory 2015.

TNA World Heavyweight Title Match
Drew Galloway vs. Ethan Carter III
special referee: Jeff Hardy

TNA King of The Mountain Title Match
Bobby Lashley vs. Bobby Roode