NXT TakeOver: Unstoppable, Q&A Triple H’a, Wyczyn Goldusta, Lucha Underground

* Poniżej zamieszczamy top 10 moments z ostatniego RAW:

* Dzisiaj 20 maja swoje 46 urodziny obchodzi Road Dogg. Życzymy dużo zdrowia 🙂

* Karta na dzisiejszy Special od NXT:

NXT Title Match
Sami Zayn vs Kevin Owens

NXT Women’s Title Match
Becky Lynch vs Sasha Banks

NXT Tag Team Title Match
Enzo Amore i Big Cass vs Blake i Murphy

Triple Threat #1 Contenders Match
Hideo Itami vs Finn Balor vs Tyler Breeze

Baron Corbin vs Rhyno

Emma i Dana Brooke vs Bayley i Charlotte

* Pewnie już słyszeliście plotki dotyczące Sunny. Jak się okazuje prawdopodobnie jest ona bardzo bliska podpisania kontraktu z wytwórnią filmów dla dorosłych Vivid. Vivid kontaktowało się z TMZ i poinformowało, że obie strony kontaktowały się już ze sobą i wytwórnia zaoferowała Hall of Fame’rce sześciocyfrową sumę w kontrakcie, który obejmować by miał więcej niż jeden film.

* Jak wiemy Scott Hall został wyprowadzony z meet & greet w Nowym Jorku po tym jak był tam pijany. Prawdopodobnie skutkiem tych wydarzeń było zniknięcie jego osoby z rosteru Global Force Wrestling, jednak nie zostało to potwierdzone.

* Triple H będzie dziś odpowiadał na pytania fanów przed Specialem NXT Takeover na Twitterze. Fani zachęcani są do umieszczania swoich pytań z hashtagiem „#NXTTakeOver”.

* WWE z okazji właśnie wspomnianej gali NXT Takeover: Unstoppable wypuściło serię nowych koszulek takich gwiazd jak: Enzo Amore, Big Cass, Hideo Itami oraz Becky Lynch, a także koszulkę upamiętniającą samą galę. Koszulki objęte są promocją, tylko dzis można je kupić za 19.99 $.

* Stephanie McMahon zasiądzie na widowni dzisiejszej gali NXT, napisała na swoim Twitterze że już nie może doczekać się show!

Bezpośredni odnośnik do obrazka

* Goldust powiadomił za pośrednictwem Twittera, że już od siedmiu lat jest całkowicie trzeźwy, co dla mnie jest wyczynem godnym podziwu! Świetny przykład 😉

* Pozostając w temacie Twittera i Rhodesów, to Cody Rhodes a.k.a Stardust oraz Eden Rhodes kupili nowy dom w Texasie i przeprowadzają się do niego w tym tygodniu.

* Przypominamy, że dziś w nocy obejrzeć można także najnowszy odcinek Lucha Underground, które serdecznie wam polecamy! 🙂 Na tygodniówce bronione będą Lucha Underground Trios Championships! Poniżej przypomnienie ostatniego epizodu: