Nowy theme song w NXT, Problemy TNA, Kontuzja Bryana, Przyszłość Samoa Joe w WWE, Curb Stomp

Salomon Crowe zaprezentował na dzisiejszym telewizyjnym tapingu NXT swoją nową muzykę wejściową. Po raz pierwszy będzie można ją usłyszeć 13 maja w jego pojedynku z Baronem Corbin’em.

* Z czwartkowego tapingu NXT wyciekły prawdopodobna karta walk na NXT Takeover:

Walka o pas mistrzowski NXT:

Sami Zayn vs Kevin Owens

Mistrzostwo kobiet NXT:

Becky Lynch vs Sasha Banks

NXT Tag Team Title Match:

Enzo Amore and Big Cass vs. Blake and Murphy

Singles Matches:

Emma vs Bayley

Hideo Itami vs. Finn Balor vs. Tyler Breeze

Rhyno vs. Baron Corbin

Jednak jedynymi potwierdzonymi na 100% meczami są mecze tytułowe oraz mecz Baron Corbin vs Rhyno.

* Gwiazda WWE John Cena pracował w tym tygodniu z wysoką gorączką, powiadomił o tym na swoim Twitterze.

* Jak potwierdza The Wrestling Observer Newsletter pracownicy TNA pracujący przy produkcji gal nie dostają wypłat od dwóch miesięcy. Wiadomo, że TNA zalega z płatnościami pracownikom od lutego. Co więcej załoga pracująca podczas UK Touru w styczniu dostała swoje wypłaty za ten wyjazd dopiero w kwietniu, podczas gdy powinni dostać wypłaty już po 30 dniach. Wypłaty te zostały też obniżone średnio o 1000 $ na osobę. Sytuacja z problemami z wypłatami powtarza się już 3 rok z rzędu, co zdecydowanie obniża morale pracowników.

* Okazuje się, że pierwotną obecną kontuzją Daniela Bryana była ta z pojedynku przeciwko Sheamusowi na SmackDown 31 marca, zaś na live evencie 9 kwietnia w Dublinie kontuzja tylko się pogorszyła i to spowodowało przyspieszony powrót gwiazdy do USA. Źródło wewnątrz WWE donosi, że Daniel ma pauzować około 5 tygodni, co oznaczałoby, że nie zobaczymy go na Payback. WWE nadal nie powiedziało fanom czy Bryan będzie bronił swojego tytułu Intercontinental na Extreme Rules przeciwko Bad News Barrettowi.

* Mówi się, że Samoa Joe prawdopodobnie podpisze kontrakt z WWE. Powinien on zacząć prace w federacji Vince’a już w czerwcu, najprawdopodobniej w NXT.

* Oficjele WWE mają długoterminowe plany na push dla Lany i Eve Marie. Co do Eve, oficjele uważają, że dużo ostatnio trenowała z Brianem Kendrickiem i że po powrocie do TV jej walki będą na wyższym poziomie.

* Walki zapowiadane na najbliższe live eventy WWE w maju to: Roman Reigns vs. Kane oraz Bray Wyatt vs. Ryback. Mówi się, że to Ryback jest tajemniczym zawodnikiem do którego odnosi się Wyatt w swoich promach.

* Oficjele WWE są pod dużym wrażeniem gwiazdy NXT Dylana Mileya z powodu jego unikalnego wyglądu. Miley odbył już kilka występów na live eventach i prawdopodobnie zadebiutuje już niedługo.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

* Była mistrzyni Div WWE Aj Lee podziękowała na Twitterze swoim fanom. Zauważyła, że fani sprawili iż hashtagi #ThankYouAJ i #AJTaughtMe były trendami przez kilka kolejnych dni, za co bardzo pochwaliła fanów.

* Okazuje się, że WWE tak naprawdę nie zbanowało Curb Stompa zaś tylko dało nowy finisher WWE World Heavyweight Championowi. Plan jest taki, żeby Curb Stomp był ruchem, który będzie mógł w przyszłości zostać użyty na każdym i w każdym momencie, dokładnie tak jak RKO.

* Batista został ostatnio zapytany o potencjalny powrót do WWE. Odpowiedział, że rozmawiał z Chrisem Jericho, który jest jego przyjacielem i myśli nad podążeniem jego drogą, mianowicie pracowaniu na wielu nietelewizyjnych eventach. Batista stwierdził, że pracowanie na tapingach bardzo ogranicza, a on nie chce sie ograniczać, powiedział też, że skrypty nie są ostatnio najlepsze a on chce po prostu dawać rozrywkę fanom.

* Poniżej wideo z 5-cioma rzeczami których nie wiedzieliście o Johnie Cenie: