Nowy tag team w NXT, Co czeka nas na TakeOver Revenge? Nowa pretendentka do NXT Womens Title, Nakamura vs Aries, Przerwa Bayley, John Cena powraca na RAW

» W przyszłym tygodniu podczas Monday Night RAW prawdopodobnie w dark matchu będziemy świadkami six tag team matchu, w którym udział wezmą powracający do ringu John Cena & Roman Reigns i Dean Ambrose a ich rywalami będą AJ Styles & Luke Gallows i Karl Anderson.

» Podczas najnowszych tapingów WWE NXT dowiedzieliśmy się, że na gali TakeOver Revenge Shinsuke Nakamura zmierzy się z Austinem Ariesem. Natomiast NXT Womens Champion Asuka zmierzy się z Nia Jax, czyli zwyciężczynią triple threat matchu o miano pretendentki do pasa, w którym również wystąpiły Carmella i Alexa Bliss. Pierwotnie rywalką Asuki miała być Bayley, lecz GM NXT William Regal oznajmił, że była mistrzyni nie jest w 100% gotowa do tego starcia, więc jej nie uwzględnił w wyborze.

» Gala WWE NXT TakeOver, która odbędzie się 8 czerwca nazywać się będzie ”Revenge”. Podczas tej gali Samoa Joe stanie w obronie NXT Championship przeciwko Finnowi Balorowi w pierwszym steel cage matchu w historii NXT. American Alpha również staną w obronie pasów, a ich rywalami będą The Revival, czyli Scott Dawson i Dash Wilder.

» Podczas segmentu z udziałem Coreya Gravesa i Toma Phillipsa poznaliśmy nowy tag team, który wkrótce zawita w NXT. Nick Miller i Shane Thorne, czyli TM61 stanowią najlepszy tag team w Australii, kraju z którego się wywodzą.