Nowy stage w WWE, „Holy shit” z ust komentatora RAW, Nazwa AEW użyta na oficjalnym Instragramie WWE

Uwaga na spoilery z ostatniego RAW!

» Jak podają zaufane źródła, WWE zaawansowanie pracuje nad nową scenografią podczas swoich gal. Ponoć debiut nowego stage’u ma nastąpić już całkiem niebawem, niewykluczone nawet, że w przyszłym tygodniu.

» Ostatni odcinek Monday Night RAW rozpoczęliśmy od Falls Count Anywhere pomiędzy Braunem Strowmanem a Bobby Lashley’m. Walka zakończyła się po tym jak obaj rozwalili właśnie część scenografii, podczas czego doszło do eksplozji. W tym momencie, jeden z komentatorów, a dokładniej Corey Graves użył sformułowania „holy shit” (jasna cholera), którego w WWE zwykło się nie stosować. Co ciekawe, ponoć Graves uzyskał pozwolenie od oficjeli, aby użyć tych słów, więc obejdzie się bez żadnych konsekwencji. Zarówno Graves jak i Renee Young żartowali z tej sytuacji na Twitterze:

» Dużą wpadkę zaliczył jeden z pracowników WWE zajmujący się mediami społecznościowymi. Za pośrednictwem Instagrama dodał post w którym przywitał mistrzów NXT Tag Team – Street Profits na RAW. Między słowa wtargnęło mu się jednak „AEW” zamiast czego miało być użyte słowo „are”. Oczywiście post szybko został zedytowany, jednak fani zdążyli zauważyć wpadkę.

Sytuację postanowił skomentować także Nick Jackson: