Nowy projekt Xaviera Woodsa, Ankieta WWE na temat Gry o Tron, Theme song Nakamury grany w różnych częściach Nowego Jorku

» YouTuber Chris Denker, który pomagał swojemu przyjacielowi Xavierowi Woodsowi od początku powstania jego kanału „UpUpDownDown” poinformował o tym, że wraz z Xavierem uruchamiają dwa wielkie projekty, które zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach. Poniżej tweet, w którym Chris ujawnił tą informację:

Nie mogę ujawnić jeszcze szczegółów, lecz ja i @XavierWoodsPhD  przygotowujemy coś wielkiego dla was od kilku miesięcy. Jesteście na to gotowi?

— Chris Denker (@thechrisdenker) August 11, 2017

» Jakiś czas temu WWE zrobiło ankietę, w której zapytali się którą z gwiazd WWE fani chcieliby zobaczyć w serialu HBO „Gra o Tron”. Spośród wielu gwiazd WWE najwięcej głosów otrzymał Braun Strowman (26% głosów). Na podium również uplasowali się: Rusev (13% głosów) oraz Roman Reigns (8% głosów).

» Skrzypek Lee England Jr. oraz WWE Music’s CFO$ ostatnio pojawiają się na ulicach Nowego Yorku, gdzie grają nową wersję theme songu Shinsuke Nakamury. England pojawiał się już kilka razy w WWE, co rodzi spekulacje czy pojawi się również na Summerslam, gdzie Nakamura będzie walczył o pas WWE z Jinderem Mahalem. Na poniższym wideo widzimy muzyków grających przy Times Square, w Central Parku, oraz przed Barklays Center, czyli miejscem gali Summerslam:

 

» Na koniec mamy Vince’a McMahona, który za pomocą twittera złożył życzenia swoim dzieciom z okazji narodowego dnia Syna oraz Córki. Poniżej tweet Chairmana WWE, który jest skierowany do Stephanie oraz Shane’a McMahonów:

Nie mógłbym być bardziej dumny z was. Szczęliwego Narodowego #DniaSyna&Córki !

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o