Nowy projekt Johna Ceny, Cody Rhodes sędzią w talent show na TBS, Major League Wrestling przenosi swoje gale na środy

» W dniu wczorajszym, 16-krotny mistrz świata WWE John Cena opublikował na Twitterze tajemniczy post w którym napisał, że “trenuje do czegoś dużego”.

Wśród fanów wrestlingu zaczęły się spekulacje, czy może to oznaczać powrót na ring. Jak się okazuje, nic bardziej mylnego. Jeszcze tego samego dnia, Cena ogłosił, że razem z Nicole Byer będą współgospodarzami nowego programu na TBS – “Wipeout”. Przy okazji można zauważyć mały zarost na twarzy weterana WWE, czym raczej nigdy wcześniej publicznie się nie chwalił 😉

Data premiery programu nie została jeszcze podana. Oryginalny “Wipeout” emitowany był na stacji ABC od 2008 do 2014 roku.

Co ciekawe, nie jest to jedyna nowość przygotowana przez TBS w której pojawiać się będzie zawodowy wrestler. Ale o tym… już w poniższym newsie.

» Podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite, komentatorzy wspomnieli, że po zakończeniu show, Cody będzie miał coś ważnego do przekazania. Jak się okazało, tą wiadomością była informacja o starcie nowego talent show “Go-Big Show” emitowanym wkrótce na TBS. Będzie to coś na wzór popularnego Mam Talent, z tą różnicą, że tutaj uczestnicy programu będą prezentowali bardziej ekstremalne umiejętności. Zwycięzca otrzyma 100, 000 dolarów. Oprócz Cody’ego, w gronie sędziów będą również Rosario Dawson, Jennifer Nettles i Snoop Dogg. Na gospodarza programu wybrano Berta Kreischera.

Obecnie, Cody wedle storyline’u, pauzuje w AEW po brutalnym ataku przez lidera stajni Dark Order, Brodiego Lee.

» Federacja Major League Wrestling ogłosiła, że począwszy od przyszłego tygodnia przenosi swoje show na środy. Programy MLW będą rozpoczynać się na godzinę przed startem AEW Dynamite i WWE NXT. Powtórki zaś, tuż po zakończeniu wspomnianych tygodniówek.