Nowy pojedynek na Money in the Bank, Ring of Honor odwołuje wszystkie eventy. Co Becky powiedziała o współpracy z The Rockiem i Johnem Ceną?

Dzisiejsze newsy zaczynamy od smutnej wiadomości, gdyż Ring Of Honor na swojej stronie internetowej wycofało wszystkie gale, które przypadają na czerwiec w tym PPV BEST IN THE WORLD, które miało odbyć się w Baltimore, Maryland.

Wwe ogłosiło, że New Day będzie bronić swoich mistrzostw drużynowych z Lucha House Party, The Forgotten Sons oraz Mizem i Morrisonem w Fatal 4-way tag team matchu na Money in the bank

W  poprzednim odcinku Dynamite, z 29 kwietnia, mecz Lance Archer Vs Cody został oficjalnie potwierdzony. The American Nightmare skomentował ten mecz:

 

 

Myślicie, że jestem underdogiem w tym meczu?

Fani może i nie są na arenie ale nigdy nie czułem tak silnej relacji z nimi. Dziękuję wam za to, że nadal kochacie, kłócicie się na temat tej ,,gry”.

Wrestling nie jest niezbędny ale miejmy nadzieję i dedykuję ten mecz dla tych wszystkich, którzy nadal mają nadzieję

– W poprzednim odcinku Thank You for Being a Friend Justin Roberts rozmawiał z zawodnikiem AEW, Lutherem o jego długiej podróży w AEW, Chrisie Jericho oraz o wielu innych rzeczach.

-Becky Lynch w tym tygodniu rozmawiała z TMZ Sports o otrzymaniu porad od The Rock’a I Johna Ceny na temat aktorstwa. Becky wypowiedziała się następująco na teamy pomocy tych 2 zawodników.

Tak, on był bardzo pomocny i dał mi kontakt do agenta, z którym teraz nadal się porozumiewam.

Te słowa Becky powiedziała o The Rocku, poniżej jej wypowiedź o Johnie.

On Dał mi dużo i myślę, że oni wszyscy dają dużo ponieważ wszyscy tutaj są. Wszyscy patrzą na następną generację.(John) Cena był dla mnie bardzo miły i hojny patrząc na czas i porady.(On) sprawdza mnie i to co robię. Myślę, że wszyscy chcą, aby następne pokolenie przeniosło się tam, gdzie oni byli.

 

-Była ring annoucer w WWE, Lilian Garcia ogłosiła, że już na początku następnego tygodnia będzie miała niesamowite ogłoszenie.

Przez kilka miesięcy widzieliśmy tylko 2 zawodników Lucha House Party w ringu. Niedawno Kalisto, oficjalnie potwierdził, że doznał kontuzji. Były mistrz Stanów Zjednoczonych powiedział, że miało to miejsce w ostatnim tygodniu roku  Los Angeles, wtedy doznał on  kontuzji pleców.

-WWE Intercontinental champion, Sami Zayn nie pojawił się od 1 dnia wrestlemanii 36 ani razu na tapingach SmackDown. Sami najprawdopodobniej wycofał się z tapingów przez swoje obawy dotyczący COVID-19.