Nowy pas WWE NXT UK?, Potencjalne transfery zawodników na SmackDown, Drew McIntyre z kontuzją, Były mistrz WWE Cruiserweight w MMA?!

» Po wrestlingowym świecie krążą plotki, że WWE planuje wprowadzić drugi tytuł do brandu WWE NXT UK. Na ten moment nie wiadomo, kiedy mid-cardowy tytuł miałby ujrzeć światło dzienne. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że federacja rozmyśla nad dwoma nazwami: NXT UK European Title oraz NXT UK Eurocontinental Title.

» Wrestling Inc. potwierdziło, że jedna z największych federacji MMA – Bellator zaoferowała byłemu mistrzowi WWE Cruiserweight – TJ Perkinsowi walkę na jednej z ich gal. Na ten moment zawodnik nie przyjął oferty ze względu na zbyt krótki czas na przygotowanie do walki, lecz nadal trwają negocjacje. Federacja liczy, że Perkins zawalczy dla nich już w listopadzie.

» Według PWInsider, Drew McIntyre zmaga się aktualnie z kontuzją i zostaje odsunięty od walk. Zawodnik nie znajduje się na backstage’u Madison Square Garden podczas dzisiejszego RAW, jak również nie pojawił się już tydzień temu. W kręgach mówi się, że Drew przeszedł drobną operację, która ma mu pomóc z przewlekłą kontuzją, której nabawił się jeszcze podczas ostatniego touru w Meksyku.

» W sieci pojawiły się zdjęcia z sesji zdjęciowej, która będzie promować SmackDown Live, które będzie emitowane na stacji FOX. W sesji brali udział Randy Orton, Mandy Rose, Rey Mysterio, The Miz, Mistrzyni Kobiet WWE Tag Team Alexa Bliss i Mistrzyni Kobiet RAW Becky Lynch, co może zapowiadać pozostanie i dołączenie poszczególnych zawodników do niebieskiej tygodniówki.