Nowy pas mistrzowski w KPW, Jinder Mahal o swoim gimmicku, GFW przejęte przez Impact Wrestling, Rekord Jerry’ego Lawlera

» Na oficjalnym profilu federacji Kombat Pro Wrestling pojawiła się informacja dotycząca wprowadzenia drugiego tytułu mistrzowskiego o nazwie ”KPW OldTown Championship”. Pierwszego mistrza poznamy 22 lipca tego roku podczas najbliższej gali KPW OldTown, gdzie odbędzie się turniej jednak na obecną chwilę nie wiadomo kto weźmie udział w tym wydarzeniu. Oczywiście jeśli dowiemy się czegoś więcej na ten temat to od razu Was o tym poinformujemy.

» WWE Champion Jinder Mahal udzielił wywiadu dla The Times of India, w którym wypowiedział się na temat pomysłu dotyczącego jego zmiany gimmicku:

”W większości to był mój pomysł, ale pomógł mi bardzo WWE COO Triple H. On się bardzo angażuje w prace na zapleczu i jest bardzo ważną postacią w WWE. Spójrzcie na takie postacie jak Bret Hart, The Rock oraz Finn Balor. Ich wejścia elekrtyzowały publiczność, więc ja pomyślałem, że mogę trochę upodobnić się do nich i myślę, że wychodzi mi to całkiem dobrze”.

» W dniu wczorajszym federacja Global Force Wrestling została oficjalnie przejęta przez Impact Wrestling dzięki czemu tytuły mistrzowskie oraz gwiazdy występujące w tej federacji będą należały do IW po tym jak prezes GFW Jeff Jarrett zaczął odgrywać ważniejszą rolę w dobrze prosperującej organizacji.

» WWE Hall of Famer Jerry Lawler wyjawił, że podczas WrestleManii 27 zarobił 130 tysięcy dolarów za odbycie walki z komentatorem WWE Michaelem Colem co jest dotychczas jego największym zarobkiem w branży wrestlingowej.