Nowy finisher Johna Ceny na Super Show-Down, The New Day świętują zdobycie pasów tag teamowych, Niesamowity rekord Charlotte Flair

» „Free Agent” John Cena razem z Bobbym Lashleyem zmierzą się na WWE Super Show-Down z Eliasem oraz Kevinem Owensem. Event ten odbędzie się 6 października w Australii. W poniżej zamieszczonym materiale wideo John Cena wyjawił, że wkrótce ujawni wszystkim swoją nową akcję, którą traktuje jako tajną broń. Wrestler dodał, że jest akcja ma „prawdziwy fundament chińskiej kultury”. Warto zauważyć, że w ostatnim czasie Lider Cenation trenował w Centrum Szkolenia Jackie Chana:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiona została Kayla Braxton świętująca z The New Day zdobycie WWE SmackDown Tag Team Championship po wygranej nad The Bludgeon Brothers, która miała miejsce na wtorkowym odcinku SmackDown Live. Big E opowiedział o tym, jak pozostali członkowie The New Day ciężko pracowali na to, co udało im się osiągnąć, a także przejść do historii jako jedna z największych frakcji w historii WWE:

» Podczas zeszłotygodniowej gali WWE PPV SummerSlam, Charlotte Flair pokonała Carmelle oraz Becky Lynch, dzięki czemu podniosła swój rekord zwycięstw w historii dywizji Women’s. Córka WWE Hall of Famera ma na swoim koncie aż dwadzieścia cztery wygrane, co sprawia, że jest najlepszą kobietą jaka ma/miała możliwość występowania w WWE.