Nowi zawodnicy na celowniku WWE, Sasha Banks odpowiada fanom, Ric Flair na SummerSlam Weekend, Kontynuacja „WWE Supercard”, TNA w Indiach, GFW Amped i wiele więcej!

» Indyjscy wrestlerzy – Biff Busick i Rich Swann są podobno na celowniku WWE, które będzie chciało ich w najbliższym czasie do siebie ściągnąć.

» NXT Women’s Champion Sasha Banks skomentowała ostatnio w Internecie to jak fani skandowali „We want Lesnar” podczas jej walki z Nikki Bellą na ostatnim Monday Night RAW:

„Jeśli fani chcą zmian, najpierw sami muszą się zmienić.”

» Uczestniczka Tough Enough – Giorgia Piscina (GiGi) pomimo jej eliminacji z programu, nadal trenuje pro wrestling. Robi to w szkółce Queensland Pro Wrestling, która umiejscowiona jest w Australii.

» Ostatnio informowaliśmy, że Stone Cold Steve Austin i Kevin Nash będą obecni podczas SummerSlam Weekend. Nie zabraknie także Rica Flaira, który będzie śledził poczynania swojej córki na największych galach WWE tego lata.

» Hall of Famerzy WWE – Jerry „The King” Lawler oraz Terry Funk zmierzą się w walce wieczoru gali USA Championship Wrestling 24 października. Na galę zapowiedziani są także The Rock N’ Roll Express i Lance Russell.

» 2K ogłosiło, że gra „WWE Supercard – Season 2” jest już dostępna na urządzenia mobilne. Jest to oczywiście kontynuacja popularnej gry na komórki „WWE Supercard”.

» Z kolei w grze WWE2K16 będzie można przypinać w sposób niedozwolony, co ciągle jest aktualizowane. Jeden z programistów pochwalił się takim oto filmikiem na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=eij9YdsHVTc

» Według „The Wrestling Observer Newsletter”, TNA będzie chciało wprowadzić w życie pomysł z live eventami w Indiach. Ma to się stać jeszcze w tym roku. Mówi się także o nowym telewizyjnym show, który byłby dostępny tylko w Indiach, a jego głównym bohaterem byłby Mahabili Sheera. Przypomnijmy, że w 2012 roku TNA uruchomiło podobny program pod nazwą „Ring Ka King”, jednak nie przetrwał on próby czasu.

» Już dziś w Las Vegas odbędzie się kolejny taping GFW Amped. Przypomnijmy, więc raz jeszcze kartę walk na te wydarzenie:

NEX*GEN Title Tournament Round 1
Andrew Everett vs. TJP

NEX*GEN Title Tournament Round 1
Trevor Lee vs. Virgil Flynn

TAG TEAM Title Tournament Round 1
Cielo Misterioso vs. Tease N Sleaze (Kenny King & Joey Ryan)

TAG TEAM Title Tournament Round 1
Bullet Club (Karl Anderson & Doc Gallows) vs. Killer Elite Squad (Lance Hoyt & Davey Boy Smith Jr.)

WOMENS Title Tournament Round 1
Candice LeRae vs. „Bullet Babe” Amber Gallows vs. Katarina Waters

GLOBAL CHAMPIONSHIP Round 1
Shelton Benjamin vs. JR Kratos

GLOBAL CHAMPIONSHIP Round 1
Bobby Roode vs. Eric Young

GLOBAL CHAMPIONSHIP Semi-Final
Chris Mordetzky (formerly Chris Masters) vs. Nick Aldis (formerly Magnus)

GLOBAL ALL STARS – South Africa, Iran, India, Mexico
PJ Black (formerly Justin Gabriel) and The Akbars vs. Sonjay Dutt and Los Luchas

Wyniki oczywiście jutro na MyWrestling!