Nowe informacje w sprawie Hulka Hogana w WWE!

Jak już wspominaliśmy wczoraj, legenda wrestlingu Hulk Hogan został przywrócony do WWE Hall of Fame. Wiele osób spekulowało o jego pojawieniu się na gali Extreme Rules, jednak sprawdziła się ta bardziej prawdopodobna opcja, a więc Hulkster był jedynie na backstage’u tej gali.

Spotkał się z zarządem i obecnymi gwiazdami WWE. Oficjalnie przeprosił zawodników za swoje rasistowskie komentarze, które wyciekły w 2015 roku. PWInsider informuje, że Hogan spędził dużo czasu za kulisami przepraszając za wspomniane komentarze krzywdzące innych oraz za narażenie WWE. Hulkster przypomniał także wszystkim, aby uważali na to co mówią, ponieważ w obecnych czasach, kamery mogą być wszędzie i nikt nawet nie może zdawać sobie sprawy, że ich rozmowy są nagrywane.

Po wszystkim, Hulk Hogan otrzymał ponoć od rosteru bardzo dobrą reakcję, a sam Hulkster był dość emocjonalny podczas gdy ściskał dłonie wszystkim zawodnikom i działaczom.

Jak informuje Bryan Alvarez z F4Wonline.com, spotkanie te było nagrywane i wkrótce zostanie stworzony materiał na potrzeby WWE Network, prawdopodobnie z Hulkiem Hoganem w roli głównej. Po spotkaniu, Hulkster pożegnał się ze wszystkimi i wrócił do domu na Florydę. Nie pojawi się zatem na RAW oraz SmackDown. Nie wiemy także kiedy w ogóle dojdzie do jego powrotu. Nie został bowiem podpisany też żaden kontrakt.

Post ten należy chyba zatem podsumować, iż dobrze że wszystko się tak skończyło. Czekacie na powrót Hogana do WWE?