Nowa zawodniczka w rosterze AEW, Lance Storm w WWE, Miły gest Impact Wrestling w stronę ODB, Rob Van Dam krytykuje AEW

» Podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite w ringu All Elite zadebiutowała zawodniczka z Portugalii – Shanna. W swojej debiutanckiej walce przegrała z Hikaru Shidą, natomiast Cody Rhodes poinformował za pośrednictwem Twittera, że Shanna podpisała kontrakt z AEW. Umowa ma obowiązywać przez 3 lata. Wcześniej portugalska wrestlerka związana była m.in. z TNA, Stardom oraz Pro-Wrestling: EVE.

» W sierpniu, Lance Storm ogłosił, że jego szkółka Storm Wrestling Academy zostanie zamknięta pod koniec tego roku. Ma to związek z tym, że już wkrótce Storm powróci do WWE w roli producenta. W latach 2001-2005 był tam aktywnym wrestlerem wygrywając takie tytuły jak Intercontinental Championship, czy Tag Team Championship.

» We wrześniu, czterokrotna mistrzyni TNA Knockout’s – ODB dowiedziała się, że jej ODB’s Meat & Greet Food Truck spłonął w pożarze. Jest to o tyle nieszczęśliwa informacja, że dla byłej zawodniczki TNA było to jedyne źródło utrzymania. Jak wiemy, powróci ona podczas nadchodzących tapingów Impact Wrestling, a sama federacja poinformowała, że przekaże stuprocentowy dochód ze sprzedaży biletów na pomoc ODB.

» Rob Van Dam nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio bardzo często porusza kwestię AEW i krytykuje ich zawodników, mówiąc że nie wyglądają jak prawdziwi wrestlerzy. Zarzuca im także kradzież własnych ruchów. „Bez RVD nie byłoby Kenny’ego Omegi, nie byłoby Daniela Bryana, bez RVD nie byłoby Young Bucks” – powiedział Van Dam.