Nowa tygodniówka AEW jeszcze w tym roku, Mustafa Ali komentuje nieobecność na RAW, Roman Reigns: “Jestem najlepszym performerem tego pokolenia”

» Druga telewizyjna tygodniówka AEW ma mieć premierę jeszcze w tym roku. Takie informacje przekazał Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio. Przypomnijmy, że w styczniu AEW ogłosiło rozszerzenie umowy z TNT na emisje Dynamite do 2023 roku z opcją przedłużenia o rok. Ponadto w oświadczeniu tym znalazła się informacja, że na stacji zadebiutuje kolejny, tym razem godzinny program AEW. Niestety pandemia COVID-19 wstrzymała pewne sprawy, więc o nowym programie było cicho. Teraz pojawiły się informacje, że tygodniówka może nie być emitowana na TNT, a na innym kanale z ramienia WarnerMedia lub też nawet na platformie HBO Max.

» Mustafy Ali ponownie zabrakło na Monday Night RAW i ponownie, zawodnik postanowił skomentować to na Twitterze:

Przy okazji zdradził, że wziął udział w tapingach do Main Event.

» WWE na swoim oficjalnym kanale na YouTube zaprezentowało reklamę nadchodzącego odcinka SmackDown. Głównym motywem epizodu będzie ponowne panowanie Romana Reignsa jako mistrza Universal.

» Tymczasem sam zawodnik gra już heela nie tylko w programach WWE, ale także w mediach społecznościowych. Niedawno odpowiedział jednemu z fanów na Twitterze, któremu nie podobało się to, że tytuł Universal tak często zmienia posiadacza. Owy fan napisał także, że Reigns ponownie wpychany jest ludziom do gardeł.

“Jedynym powodem dla którego jestem w twoim gardle jest to, że masz otwarte usta. Jestem najlepszym performerem tego pokolenia, a tytuł wreszcie jest w dobrych rękach, aby miał prawdziwą wartość.” – odpowiedział obecny Universal Champion.