Nowa nazwa akcji Big E, Dark Match Main Event, Wyniki z TNA, Przeciwnicy Apollo Crewsa i The Vaudevillans na Smackdown, Wejście Huntera na Wrestlemanii

» Wyniki z TNA :
Jeff Hardy def. Eric Young
Bobby Lashley def. D’Angelo Dinero
Jade def. Madison Rayne & Gail Kim
Drew Galloway def. Matt Hardy (TNA Championship)

» Jak już wspomniano na Raw, na Smackdown zadebiutują The Vaudevillans. Zmierzą się oni z Lucha Dragons. W czwartek Apollo Crews również zadebiutuje na niebieskiej tygodniówce. Jego przeciwnikiem będzie członek Social Outcasts – Curtis Axel.

» Big E przez serwisy społecznościowe, często nazywa swoją typową akcję ,,booty-to-belly”. Czyżby nowa nazwa jego firmowej akcji ?

» W darkmatchu przed wczorajszym Main Event Dolph Ziggler pokonał po superkicku Stardusta. Ostatnio coraz częściej kończy walki przez tę akcję. Zastępca Zig Zag’a ? Wyniki walk jeszcze dziś.

» Finn Balor był jednym z zamaskowanych osób przy wejściu na ring HHH na Wrestlemanii. To nie jedyny taki przypadek. Na Wrestlemanii XXX do wejścia prezesa wykorzystane zostały Sasha Banks, Charlotte i Alexa Bliss. CM Punk przy wejściu Johna Ceny na Wrestlemanii 22, a DDP też służył kiedyś jako osoba uczestnicząca w wejściówce.

Ok. 17:00 spodziewajcie się kolejnego newspack’a. 😉