Nowa gwiazda w NXT, Kolejne informacje na temat podziału brandów, Wydarzenie na przyszłym NXT, Best-sellerowa książka WWE, Wypowiedź Apollo Crews’a,

» Andrade ,,Cien” Almasa, znany jako La Sombra, niebawem ma zadebiutować na NXT. Najprawdopodobniej ma on wziąć udział w turnieju Cruiserweight Classic, a ten ma odbyć się już za miesiąc. Oto jego promo wyemitowane podczas ostatniego odcinka NXT :

» Writerami Raw i Smackdown pozostaną nadal Ed Koskey i Ryan Ward, tyle, że nie będą musieli myśleć wspólnie, tylko każdy będzie miał swój projekt. Spekuluje się, że menageremi Raw i Smackdown mieliby być Stephanie i Shane McMahon, zaś Vince z Hunterem pilnowaliby wszystkiego ,,za kulisami”. Okazuje się, że dywizja kobiet może być w takiej samej sytuacji jak dywizja tagteamów, czyli tylko mistrz walczy zarówno w jednym, jak i drugim. Kolejne plotki mówią, że Roman Reigns miałby być główną twarzą Raw, zaś John Cena Smackdown. Jednak to tylko pogłoski, a
wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych tygodni, a nawet miesięcy.

» Wypowiedź Apollo Crews’a :
,,Nie mogę uwierzyć, to się dzieje. Myślałem, że to żart, ale zrozumiałem, że to nie Prima Aprilis. Ale kiedy to do mnie doszło i zdałem sobie sprawę, co się dzieję, po prostu zacząłem płakać ze szczęścia. To było fajne uczucie, bo nie wiem kiedy ostatnio uroniłem łzę szczęścia. Właśnie spełniają się moje marzenia. To najbardziej satysfakcjonujące uczucie, jakie miałem kiedykolwiek.” – Wypowiedź dotycząca podziału brandów.

» Bubba Ray przyznał na Twitterze, że film DVD o Dudley Boyz pt. ,,Dudleyville”, jest aktualnie best-sellerem i jest wdzięczny fanom za tak duże zainteresowanie tym.

» Jak wiemy, podczas wczorajszego odcinka NXT, Nia Jax wywalczyła sobie miano pretendentki do pasa kobiet NXT. Podczas przyszłotygodniowego epizodu dojdzie do podpisania kontraktu pomiędzy tymi paniami.