Nowa czołówka WWE, Niebezpieczne botche Brie Belli na RAW, The Undertaker na backstage’u, Co czeka nas podczas Main Event?

» Począwszy od wczorajszego Monday Night RAW, WWE zaprezentowało nam nową czołówkę, która będzie otwierać każdy ich program. Została ona opublikowana również na YouTube, więc możecie ją obejrzeć poniżej:

Jak Wam się podoba?

» Na RAW odbył się Six Women Tag Team Match pomiędzy The Bella Twins i Natalyą a The Riott Squad. Niestety podczas walki ponownie zawaliła Brie Bella, która wręcz znokautowała Liv Morgan swoimi tradycyjnymi kopnięciami:

Liv była przez pewien czas nieprzytomna, jednak potem zdołała wziąć udział w jeszcze jednej akcji. Brie nie podpisała się również przy tzw. katapulcie, gdzie forearm miała wykonać jej Ruby Riott, jednak Bella nie załapała intencji i to ona wykonała Ruby stiffowego forearma. Moment ten możecie obejrzeć klikając w TEN LINK.

» Za kulisami czerwonej tygodniówki była obecna zaś Paige, która jak informuje PWInsider, wspólnie z Baronem Corbinem nagrywała materiały związane z galą Survivor Series. Przypomnijmy, że te sztandarowe WWE PPV odbędzie się 18 listopada.

» Na backstage’u obecny miał być również The Undertaker, przeciwnik Triple H’a na Super Show-Down. On z kolei uczestniczył w sesji zdjęciowej.

» Na następny odcinek WWE Main Event nagrano natomiast następujące walki:

  • Zack Ryder & No Way Jose vs Mike Kanellis & Mojo Rawley
  • Tyler Breeze vs Apollo

Premiera po polsku na Extreme Sports Channel w dniu 29 października o godz. 16:00.