Nowa akcja i sylwetka Johna Ceny, Powrót Total Bellas, Bolesny uraz Matta Riddle’a, Zaktualizowana karta walk gali All In

» John Cena, który pracuje obecnie nad filmem „Project X” w którym będzie grał wraz z Jackie Chanem zapowiedział debiut nowej akcji, którą wykona już podczas live eventu w Chinach 1 września. Jako, że lider Cenation znany był jedynie z pięciu ruchów, które dawało mu zwycięstwo, zdecydował się wprowadzić do swojego arsenału „6th move of doom”. W poniższym materiale video opowiada o nowej akcji, której nauczył się w centrum szkoleniowym Jackie Chana:

Warto zwrócić także fakt, że w ostatnim czasie Cena stosuje nową metodę treningu i żywienia, przez co znacząco poprawiła się jego sylwetka:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

» WWE i stacja E! potwierdziły powstanie 4 sezonu Total Bellas. Nie wiadomo jeszcze, kiedy nastąpi jego premiera, aczkolwiek informacją tą postanowiły się już podzielić za pośrednictwem YouTube bliźniaczki Nikki i Brie:

» Matt Riddle, który ma zacząć swoją karierę w WWE od najbliższego Takeover doznał bolesnego urazu palca, gdyż na ostatniej gali EVOLVE gdzie zmagał się w obronie pasa mistrzowskiego… stracił jego czubek. Drastyczne zdjęcie możecie obejrzeć na jego Instragramie. Z tego też powodu, Riddle zmuszony był odwołać swoje nadchodzące bookingi na scenie niezależnej.

» Na koniec prezentujemy Wam zaktualizowaną kartę walk gali All In, która będzie pokazywana w systemie PPV:

NWA World Heavyweight Championship
Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes

ROH World Championsip
Jay Lethal vs. Zwycięzca Battle Royal

Kazuchika Okada vs. Marty Scurll

Adam Page vs. Joey Janela (with Penelope Ford)

Rey Mysterio, Bandido & Fenix vs. The Young Bucks & Kota Ibushi

Stephen Amell vs. Christopher Daniels

Madison Rayne vs. Tessa Blanchard vs. Britt Baker vs. Chelsea Green

The Over Budget Battle Royale – All In: Zero Hour
Jordynne Grace, Moose, Rocky Romero, Colt Cabana, Ethan Page i inni

All In: Zero Hero
The Briscoes vs. Frankie Kazarian & Scorpio Sky

Będziecie oglądać?