No Mercy 2016 Zapowiedź

No Mercy wraca po 8 latach nieobecności, zagości w Sacramento w hali Golden 1 Center. Gala zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż Dolph Ziggler może pożegnać się już dzisiejszej nocy z WWE. Zapraszam do przyjrzenia się karcie.

titty

Nikki Bella vs Carmella

Chyba nikogo nie zaskoczyło że te dwie panie dostaną singlową walkę. Już od dłuższego czasu obie zawodniczki, feudują ze sobą a gala No Mercy, jest idealnym miejscem do zakończenia lub podgrzania tego story. Wydaję mi się że większe szanse na zwycięstwo ma Nikki Bella, gdyż to Carmella „była górą” przez większość czasu trwania tego story.

TYP: Nikki Bella

ran

Randy Orton vs Bray Wyatt

Ta walką miała odbyć się już na poprzedniej gali od niebieskiej tygodniówki, jednak z powodu kontuzji Orton wyleciał z rozpiski w dniu gali. W tej walce trzymam strone Wyatta i wydaję mi się ze to on właśnie wygra, tą walkę. Zwłaszcza ze krążą plotki o pojawieniu się Sister Abigail, o ile akceptuje ten pomysł, tak fakt ze w jej role może wcielić się Eva Marie, jest dla mnie kompletną porażką.

TYP: Bray Wyatt

tt

WWE SmackDown Tag Team Championship Heath Slater & Rhyno vs The Usos

Stało się to na co, większość fanów WWE liczyła. Heath i Rhyno na Backlash zostali mistrzami, a teraz czeka ich walka z odmienionymi  The Usos. Zdaję sobie sprawę ze krążyły plotki o tym że to The Usos mają przejąć pasy, ale nie wydaje mi się żeby do tego doszło. Heath i Rhyno, dalej są świeżym produktem i ich merch dalej się świetnie sprzedaje, więc wątpię aby WWE zabiło kurę znoszącą złote jajka.

TYP: Heath Slater & Rhyno

kobity

WWE SmackDown Women’s Championship Becky Lynch vs Alexa Bliss

Kolejna walka kobiet, tyle że z pasem w tle. Alexa prędzej czy później zostanie mistrzynią, ale nie sądzę żeby miało do tego dojść na dzisiejszej gali. Becky Lynch jest gwarantem dobrej walki i jest zbyt krótko mistrzynią by ten pas stracić.

TYP: Becky Lynch

miz

WWE Intercontinetal Championship The Miz vs Dolph Ziggler

Chyba jeden z najlepszych feudów tego roku. Warto zaznaczyć że jeżeli Ziggler przegra to musi odejść z WWE. I tutaj pojawiają się pytania i plotki. Faktycznie mówiło się że Ziggler chce odjeść z WWE, ale czy federacja będzie chciała pozbyć się tak dobrego workera? Ale z drugiej strony nie czuję że Miz powinien stracić pas. Ciężko jest mi wytypować wynik tej walki. Ostatecznie uwierzę w plotki i postawie na The Miza.

TYP: The Miz

me

WWE World Championship AJ Styles vs John Cena vs Dean Ambrose

AJ Styles udowodnił że zawodnicy TNA, też potrafią w WWE być topowymi zawodnikami. Walką na pewno będzie stała na wysokim  poziomie ringowym. Ale kto zwycięży? Tutaj raczej wyniki jest do przewidzenia, AJ Styles sprzedaję się świetnie, jest dobrym mistrzem i przede wszystkim trzyma pas za krótko aby go stracić, więc jego zwycięstwo jest raczej przesądzone.

TYP: AJ Styles