NJPW New Beginning In Osaka 2020 – Wyniki

Za nami koniec trasy New Beginning 2020, którą zakończyła gala w Osace. W karcie show mieliśmy takie hity jak pojedynek Jona Moxley’ego, który bronił pasa IWGP US w starciu z legendą NJPW Minoru Suzukim. Oprócz tego doszło do walki Hiromu Takahashiego z Dragonem Lee, którzy jak wiemy walczyli już ze sobą prawie 2 lata temu, w trakcie której doszło do feralnej kontuzji obecnego mistrza IWGP Junior. W main evencie show KENTA zmierzył się z Tetsuyą Naito, zaś na szali znalazły się pasy IWGP Heavyweight i  IWGP Intercontinental. Zapraszam was do przeczytania wyników i krótkiego raportu z tejże gali.

1.  Manabu Nakanishi & Hiroyoshi Tenzan & Satoshi Kojima & Yuji Nagata def. Togi Makabe & Tomoaki Honma & Toa Henare & Ryusuke Taguchi

2. SHO & YOH def. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru (IWGP Jr. Heavyweight Championship Match)

Po walce w ringu pojawili się Ryusuke Taguchi i Rocky Romero, którzy wyzwali Roppongi 3K do walki o pasy IWGP Jr. Tag Team.

3. Hiroshi Tanahashi & Kota Ibushi & Juice Robinson & David Finlay def. Tama Tonga & Tanga Loa & Yujiro Takahashi & Chase Owens

4. Kazuchika Okada & Will Ospreay def. Zack Sabre Jr. & Taichi

5. Jay White def. SANADA 

6. Hiromu Takahashi def. Ryu Lee (IWGP Jr. Heavyweight Championship Match)

7. Jon Moxley def. Minoru Suzuki (IWGP US Championship Match)

Tuż po zakończeniu walki zmęczonego Moxa zaatakował Zack Sabre Jr, który wysłał jasną wiadomość w kierunku Jona i zapewne wkrótce, panowie powalczą ze sobą o pas IWGP US Heavyweight.

8. Tetsuya Naito def. KENTA (IWGP Heavyweight\Intercontinental Championship Match)

Po walce w ringu pojawił się Hiromu Takahashi, który dołączył do świętującego zwycięstwo Naito. Panowie wymienili spojrzenia, zaś mistrza IWGP Jr. położył swój pas obok tytułów Tetsuyi. Na zbliżającej się gali NJPW Anniversary Show dojdzie do walki „Champion vs Champion”, w której zmierzą się Hiromu i Tetsuya. Będzie to oczywiście „non title match”.