Nixon Newell w WWE, Silas Young przedłużył kontrakt z ROH, Jeremy Borash o współpracy z The Hardys Boyz, Incydent podczas live eventu NXT, Nowa koszulka Braya Wyatta

» 22-letnia walijska wrestlerka Nixon Newell podpisała kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment i w przyszłym miesiącu przybędzie do WWE Performance Center. Warto dodać, że Nixon na scenie niezależnej zadebiutowała niespełna 3 lata temu i w ciągu swojej krótkiej przygody z wrestlingiem występowała dla wielu brytyjskich federacji, a także dla Shimmer i Chikary. W przeszłości była w posiadaniu WCPW Women’s Championship.

» Portal Pro Wrestling Sheet donosi, że Silas Young podpisał nowy kontrakt z federacją Ring of Honor, który będzie obowiązywał tylko na jeden rok. Silas w jednym z wywiadów wyjawił, że dzięki przedłużeniu umowy z ROH będzie miał okazję pracować nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w innych miejscach.

» Jeremy Borash udzielił wywiadu dla WrestleZone.com, w którym wypowiedział się na temat współpracy z The Hardys Boyz:

”W ciągu mojej długoletniej przygody z TNA miałem okazję współpracować z wieloma talentami, lecz nikt nie był tak wyjątkowo utalentowany jak Matt i Jeff, który odgrywał gwiazdę rocka. Jego kreatywność czasami przerażała mnie, ale to co w tym roku wymyślił Matt Hardy był czymś urzekającym, czego nie widziałem od wielu lat”.

» Podczas ostatniego live eventu WWE doszło do nieprzyjemnego incydentu tuż przed rozpoczęciem walki wieczoru, w której Samoa Joe zmierzył się z Shinsuke Nakamurą w Steel Cage Matchu. Podczas opuszczania klatki na ring pojawiły się drobne problemy, ale na szczęście wszystko zostało naprawione. Poniżej prezentujemy krótkie nagranie wideo z tego zdarzenia:

» WWE poinformowało, że w ich sklepie pojawiła się nowa koszulka ”I Am Fear” WWE SmackDown Live Tag Team Championa Braya Wyatta.