Siostry Bella opowiadają o tym, że Nikki może wrócić do Johna Ceny

Rozmawiając z Kathie Lee Gifford i Hodą Kotb podczas programu NBC Today, Nikki i Brie Bella poruszają mnóstwo niezliczonych tematów. Nikki zapewniła, że ​​zdecydowanie ma nadzieję na powrót do Johna Ceny. Poza tym Brie dorzuciła dwa grosze do związku swojej siostry z Ceną.
Należy zauważyć, że w wywiadzie dla programu NBC Today, John ostatnio podkreślił, że nadal jest bardzo zakochany w Nikki i chce mieć z nią dzieci. 

Nikki i Brie Bella pojawiły się w edycji tego samego programu, w którym odniosły się do wyżej wymienionych oświadczeń Ceny.

Bella wyjaśniła, że ​​Cena jest niesamowitym mężczyzną i jej najlepszym przyjacielem, którego bardzo kocha. 

Nikki dodała, że ​​wszyscy przechodzimy proces planowania ślubu, a czasami musimy stawić czoła problemom, które ukrywały się głęboko w nas. Nikki kontynuowała, że ​​ma nadzieję na przyszłość z Ceną, ale teraz chce pracować nad sobą.
Ponadto, Brie Bella żartowała, że ​​Nikki jest wyczerpana, ponieważ od 34 lat jest w związku małżeńskim z Brie i że ta nie jest łatwą żoną.


Brie wyjaśniła, że ​​pochwala Nikki i Johna za to, że pokazali światu swoje prywatne życie i uważa, że ​​John jest dla niej jak brat.

Nikki i Brie Bella obecnie pracują jako ambasadorki WWE i wcześniej wspomniały, że chciałyby kiedyś wrócić do walk w WWE. Tymczasem John Cena jest zajęty swoimi obowiązkami z Hollywood i nadal występuje jako gwiazda WWE.