Nikki Bella wciąż kocha Johna Cenę?, Braun Strowman chce walki z prezenterem Good Morning Britain, WWE powróci do Europy

» Nikki Bella wypowiedziała się na temat swojego byłego partnera życiowego Johna Ceny:

”John jest niesamowitym mężczyzną, po prostu go kocham, więc jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Kiedy przechodzisz do planowania ślubu, po prostu zaczynasz przechodzić przez wiele problemów, które ukrywane są w głębi siebie. Zdałam sobie sprawę, że muszę nad nimi popracować, ponieważ lepsza ja oznacza lepszy związek. Nie chcę się wahać i nie chcę żałować tego, co się stało. Chcę mieć pewność, że chcę spędzić resztę życia z osobą na której mi zależy”.

» Na początku tego tygodnia pojawił się artykuł z udziałem Sashy Banks oraz Brauna Strowmana, którzy wystąpili w programie Good Morning Britain. Braun Strowman w trakcie wywiadu przyznać, że chciałby zabrać Morgana na ring, ponieważ jest gotowy na każdego nowego przybysza, który chce spróbować swoich sił w wrestlingu. Braun dodał, że nie miałbym żadnego problemu ze sprowadzeniem go do ringu i rzucaniu nim jak workiem kartofli.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że planuje powrócić do Europy w listopadzie tego roku. Dzięki temu zarówno Monday Night RAW oraz SmackDown Live odbędą się odpowiednio 5 i 6 listopada w Manchester Arenie. Bilety na te wydarzenia pojawią się w internecie za dwa tygodnie.

No Comment.