Nikki Bella o powrocie Brie, Wes Brisco wycofany z eventu, Wywiad z Jerrym Lynnem

» WWE Women Nikki Bella udzieliła wywiadu dla The Progress, w którym wypowiedziała się na temat życia swojej siostry Brie po odejściu z WWE:

”Brie zrezygnowała z występów w WWE, ponieważ nie może być jednocześnie zawodniczką i mamą. Jestem pewna, że ona wkrótce powróci do ringu. Cieszę się ze szczęścia mojej siostry i wydaje mi się, że niemoc dotyczącą braku jej występów w ringu sprawia, że czuje się zagubiona, ale nie powinna się tym przejmować”.

» Podobno były TNA Superstar Wes Brisco wycofał się z występu w Smiths Falls podczas eventu organizowanego przez federację Great North Wrestling ”Cage Wars”, gdzie miał stoczyć pojedynek z Hannibalem. Brisco został zastąpiony przez dwukrotnego WWE Tag Team Championa Rene Dupree. Warto dodać, że Wes zapowiedział swoją obecność na evencie w Pembroke, który odbędzie się 30 czerwca.

» WWE za pośrednictwem swojej oficjalnego kanału na YouTubie opublikowało materiał wideo z wywiadu z udziałem byłego EW Championa Jerry’ego Lynna, który wypowiedział się na temat swojej pracy jako trener w WWE Performance Center: