Nikki Bella na temat Rondy Rousey, Brie Bella na temat powrotu do ringu WWE, Eva Marie w filmie Inconceivable, Rating RAW i SmackDown Live

» Była mistrzyni Divas WWE Nikki Bella udzieliła wywiadu dla Sky Sports, w którym wypowiedziała się na temat Rondy Rousey, która jest dla niej inspiracją:

”Ronda Rousey jest wyjątkową osobą, w której można znaleźć wszystkie cechy prawdziwego wojownika, a to czego dokonała w UFC może być dowodem moich poprzednich słów. Ronda również przypomina mi Johna Cenę, ponieważ podobnie jak on przez wiele lat jest na szczycie i nie zamierza z niego z chodzić”.

» Total Divas Star Brie Bella udzieliła wywiadu dla Sky Sports, w którym wypowiedziała się na temat potencjalnego powrotu do ringu WWE:

”Tęsknię bardzo za wrestlingiem i nie mogę się doczekać powrotu do ringu. Chciałabym walczyć z moją siostrą i cieszyć się z powrotu The Bella Twins, a następnie rozpocząć współpracę z Litą oraz Trish Stratus – najlepszymi wrestlerkami na świecie. Musicie uwierzyć, że tak się stanie!”.

» WWE Women Eva Marie za pośrednictwem Twittera opublikowała kilka zdjęć z planu filmowego ”Inconceivable”, w którym wystąpiła:

» W tym tygodniu rating WWE Monday Night RAW wyniósł jedyne 1.88, a jedyne dlatego iż w ubiegłym tygodniu rating RAW wynosił 2.01. Natomiast odcinek SmackDown Live otrzymał 1.58, czyli lepiej niż w ubiegłym tygodniu.