Nikki Bella ma nowego chłopaka!

Nikki Bella jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobowości w świecie Wrestlingu wraz z siostrą Brie tworzy Tag Team, który jest znany jako The Bella Twins. Nikki była najdłużej panującą Divas Champion (301 dni), występowała w „Dancing with the Stars” a związek z Johnem Cena, nie ukrywajmy sprawił że stała się on bardziej rozpoznawalną wrestlerką. 

Związek Nikki i Johna był na pozór udany po 5 latach para zaręczyła się na Wrestlemanii 33, a w maju planowany był ślub, lecz do niego niestety nie doszło gdyż para rozstała się. W między czasie Nikki i Brie rozkręciły własną firmę Birdiebee i sporadycznie występowały w WWE. Prawie rok po rozstaniu z Johnem Cena, Nikki Bella w końcu znalazła nową miłość. Tym razem nie jest to ktoś związany z WWE, a wręcz przeciwnie. Nowym chłopakiem Nikki Belli okazał się jej taneczny partner z „Dancing with the Stars” Rosjanin, Artem Chigvintsev z którym Nikki zaprzyjaźniła się podczas przygotowań do programu DWTS.

Para oficjalnie potwierdziła swój związek po wyemitowaniu finałowego odcinka „Total Bellas” na instagramie dodając zdjęcie ze swoją nową nowa miłością.