Nikki Bella kontuzjowana?, Bill Goldberg odejdzie z WWE?, Eve Torres na Axxess, Chiński Steve Austin

» W najnowszym odcinku ”The Bella Twins” Nikki Bella wyjawiła, że we środę pojawiła się w szpitalu w Tampa, gdzie została poddana różnym badaniom z powodu nadwerężenia szyi. Urazu prawdopodobnie nabawiła się w zeszłym tygodniu podczas jednego z live eventów. Nikk również poinformowała o tym, że jest już w pełni zdrowa i gotowa do występu na WrestleManii 33:


» WWE Universal Champion Bill Goldberg wystąpił w podcaście prowadzonym przez Jima Rossa, w którym wypowiedział się na temat swojego występu na WrestleManii 33:

”Wszystkie moje weekendy są ciężkie, ale śmiem stwierdzić, że przede mną najtrudniejszy biorąc pod uwagę fakt, że tym razem będzie to mój ostatnio pojedynek w WWE. Na szczęście nie będę musiał sam wracać do domu, ponieważ moja rodzina będzie ze mną. Staram się patrzeć w przód. W przeciwieństwie do tego co miało miejsce 13 lat temu mogę stwierdzić, że przygoda z WWE była dla mnie zabawą”.

» Była WWE Divas Champion Eve Torres pojawiła się wczoraj w Orlando na imprezie WrestleMania Axxess:

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo z udziałem rekruta z Chin Gao Lei, który starał się utożsamić z ”Stone Coldem” Stevem Austinem: