Niespodziewane rozstrzygnięcie walki wieczoru na RAW, Randy Orton i John Cena w tag team matchu, Co oznaczają słowa nowego tatuażu Paige? Pierwsza skuteczna obrona pasa przez AJ Stylesa

» W walce wieczoru najnowszego odcinka RAW, Roman Reigns zmierzył się z Kevinem Owensem. Warunek był taki, że jeśli Roman pokona aktualnego mistrza WWE Universal, to zostanie dodany do walki o Universal Championship, która odbędzie się na gali Clash of Champions. Jak się okazało niespodziewanie pojawili się najpierw Seth Rollins przez co pojedynek został chwilowo przerwany, a następnie Rusev, który brutalnie zaatakował swojego rywala Reignsa:

» Portal Pro Wrestling Sheet donosi, że wczoraj podczas WWE Live Eventu, który odbył się w Fairfax, Randy Orton stworzył drużynę z Johnem Ceną, a ich przeciwnikami byli The Wyatt Family. A więc co było powodem braku występu Vipera w walce z Brayem Wyattem?

» Zawieszona wrestlerka WWE Paige za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie swojego nowego tatuażu, który znajduje się na jej żebrach. Słowo jakie możemy tam przeczytać, to Alberto, a pod tym druga część, czyli ”Kiedy kochasz kogoś tak bardzo, to zrobisz dla niego wszystko”. Niestety nie udało nam się zrobić screena z tego wpisu, który natychmiast został usunięty z jej oficjalnego konta.

» Podczas wczorajszego WWE Live Eventu aktualny WWE World Champion AJ Styles pokonał Deana Ambrose’a w swojej pierwszej walce po zdobyciu tytułu. Warto dodać, że podczas niedzielnej gali PPV BackLash AJ Styles pokonał Deana i odebrał mu tytuł w kontrowersyjnych okolicznościach.