Niesamowity wyczyn członków The War Raiders, Jaki jest powód nieobecności Sashy Banks w tv?, Uczestnika MYC nie powróci do WWE przez 5 lat

» W NXT mamy wielu utalentowanych wrestlerów i tylko czas pokaże, ile czasu zajmie im dostanie się do głównego rosteru. The War Raiders wcześniej znani jako War Machine po przejściu ze sceny niezależnej do WWE NXT mają niesamowitą serię zwycięstwa, która wynosi 43 – podaje The Wrestling Observer Newsletter. Miejmy nadzieję, że ich zwycięska passa nie zostanie przerwana podobnie jak to miało miejsce w przypadku Asuki i jej porażki na WrestleManii 34, co w pewnym stopniu zniszczyło jej karierę.

» W ostatnim czasie Sasha Banks doznała kontuzji, przez co została wycofana z Mixed Match Challenge. W jej miejsce wskoczyła Mickie James. Jak wiadomo oficjele WWE nie wydali jeszcze oficjalnego komunikatu w sprawie jej stanu zdrowia, ale coś musi być na rzeczy. Portal PWInsider.com informuje, że Banks pojawia się na tygodniówkach na backstage’u, ale ze względu na swoje problemy zdrowotne nie jest w stanie konkurować w ringu. Miejmy nadzieję, że wrestlerka będzie mogła wystąpić na gali PPV Evolution.

» Nicole Matthews, to uczestniczka tegorocznego turnieju WWE Mae Young Classic, która dotarła do drugiej rundy, zanim została pokonana przez Tegan Nox. Niestety w przeciągu pięciu najbliższych lat wrestlerka nie będzie mogła pracować w Stanach Zjednoczonych, ponieważ jest Kanadyjką. Miejmy nadzieję, że Nicole będzie w stanie pracować dla wielu niezależnych organizacji nie będących z USA.