Nia Jax powróci dziś na RAW?, Don Callis wciąż w NJPW?, Ciąg dalszy zwolnień w WWE, Brock Lesnar faworytem w starciu z Mahalem

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że na dzisiejszym odcinku Monday Night RAW pojawi się była pretendentka do pasa RAW Women’s Championship Nia Jax, która najprawdopodobniej znajdzie się w drużynie czerwonej, która na gali Survivor Series zmierzy się z kobietami ze SmackDown.

» W dniu wczorajszym informowaliśmy Was o dołączeniu Dona Callisa z New Japan Pro Wrestling do Impact Wrestling. Ta informacja została zdementowana w dniu dzisiejszym przez Dona, który po prostu potrzebuje trochę odpoczynku gdyż jego grafik jest bardzo napięty.

» Wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu z federacją World Wrestling Entertainment pożegna się jeszcze kilka gwiazd. Wszystko powinno zostać wyjaśnione w ciągu kilku najbliższych godzin. Co sądzicie o zwolnieniach w WWE? Czy Darren Young również przejdzie metamorfozę na scenie niezależnej podobnie jak Jinder Mahal?

» Do listopadowej gali WWE PPV Survivor Series pozostało jeszcze trochę czasu jednak bukmacherzy aktualnie obstawiają zwycięstwo obecnego mistrza Universal Brocka Lesnara w starciu z mistrzem WWE Jinderem Mahalem. Na obecną chwilę nie wiadomo jak potoczy się rywalizacja tej dwójki zważywszy na to iż Vince chce, aby w tym pojedynku pojawił się sędzia specjalny.